A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs Olympic (66:39)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“

2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 1271

Spalio 26 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko "ALTreklama" pirmenybių, C lygos, D pogrupio rungtynės tarp A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (šeimininkai) ir „Olympic“ (svečiai). Pirmame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir po kėlinio rezultatas buvo lygus. Antrame kėlinuke šeimininkai spurtavo ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo pranašumą – 30:23. Trečiame ketvirtyje šeimininkai toliau pirmavo, bei sugebėjo padidinti savo persvarą – 42:30. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išsaugojo savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 66:39.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 6:2, tačiau tada "Olimpyc" pelnė 6 taškus be varžovų atsako ir išsiveržė į priekį 8:6. Per likusį laiką A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt laimėjo atkarpą 5:3 ir kėlinys baigėsi lygiosiomis – 11:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt spurtavo 6:0 ir išsiveržė į priekį 17:11. Šeimininkams pavyko išlaikyti 6-7 taškų pranašumą, kuris sumažėjo tik kėlinio pabaigoje, kai svečiai 4:0 laimėjo atkarpą (24:21), tačiau šeimininkai netrukus susigrąžino turėtą persvarą ir baigė kėlinį pirmaudami 30:23.

Trečiojo kėlinuko pradžioje A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt pavyko pirmąkart rungtynėse susikrauti dviženklę persvarą (36:25), tačiau svečiai į tai atsakė penkiais taškais be jokio atsako ir pranašumas sumažėjo iki 6 taškų (36:30). Tada, šeimininkai laimėjo atkarpą 6:0 ir trečiasis ketvirtis baigėsi 42:30 A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt naudai.

Paskutinį ketvirtį, nuo pat jo pradžios, šeimininkai po truputį "bėgo" į priekį ir jų turima persvara perkopė 20 taškų ribą (59:37). Iki kėlinio pabaigos šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu 66:39. Puikiai paskutinį kėlinį sužaidė G. Aleksa, kuris jame pelnė 13 taškų iš savo 17.

Po rungtynių nugalėtojų treneris E. Šipila sakė: "Treneris išėjo ketvirtame kėlinyje ir patraukė komandą. Na, o jei rimtai, šiandien buvo sunkūs varžovai, tiesiogine to žodžio prasme, dėl to buvo sunku "stumdytis" su jais. Ketvirtame kėlinyje gerai krito tritaškiai, manau, tai lėmė pergalę"

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Grant Aleksa – 17 tšk., Saulius Pakalniškis – 14 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Edgaras Baukys – 10 tšk.

Olympic: Vaidas Mazaronis – 11 tšk., Gytis Baltrušaitis – 11 tšk., Žydrūnas Narjauskas – 10 tšk.

„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:46 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:47 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“. (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:57 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 10:33 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)