Aleksotas vs Hidraulinės sistemos (44:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 20:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“

2014 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 23:35 val., peržiūros: 1430

Lapkričio 8 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Aleksotas" priemė svečius "Hidraulines sistemas". "Aleksotas" buvo pralaimėjęs vieną kartą, o "Hidraulinės sistemos" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo "Aleksotui". Sužaidus pirmas dvi minutes "Hidraulinės sistemos" pirmavo rezultatu 0:5, o dar po dviejų minučių komandas skyrė 11 taškų (0:11). Prasidėjus penktai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė "Aleksotas" (11:2). Netrukus pirmos minutės pertraukėlės paprašė "Aleksotas". Po jos persvara pamažu augo "Hidraulinių sistemų" naudai. Geros gynybos dėka "Hidraulinės sistemos" sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 4:17.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (8:19). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė aštuoni taškai (16:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo "Hidraulinės sistemos", kurios pelnė šešis taškus be atsako (16:30). Aštuntą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti "Aleksotui" (18:30). Paskutines dvi ketvirčio minutes be klaidų gynėsi "Hidraulinės sistemos", o svečių persvara išaugo šešiais taškais (18:36).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu "Hidraulinių sistemų" tritaškiu (18:39). Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė "Aleksotas" (20:39). Daugiausiai Š. Vasiliausko taiklių metimų dėka, "Hidraulinėms sistemoms" pavyko surengti dar vieną spurtą. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 27 taškai (20:47). I. Vanago taiklūs metimai neleido "Hidraulinėms sistemoms" dar labiau padidinti persvaros (25:51). Paskutines dvi kėlinio minutes svečiai gynėsi be klaidų, o taiklūs jų metimai leido padidinti persvarą iki 32 taškų (25:57).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (27:59). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Hidraulinės sistemos" (27:66). "Aleksotas" nepasidavė ir pamažu mažino varžovų persvarą. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 29 taškai (41:70). Paskutinėmis rungtynių minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo "Hidraulinės sistemos", kurių pranašumas padidėjo iki 33 taškų (44:77).

"Hidraulinės sistemos" iškovojo antrą pergalę, o "Aleksotas" varžovų pranašumą pripažino antrą kartą.

"Hidraulinių sistemų" treneris Vitalijus Kirilovas: "Iš oro nepasakyčiau, kad tiek taškų laimėjome. Matyt pražiopsojau tą momentą kai spurtavome.Žaidimas šiandien nebuvo labai gražus. Varžovai patiko šiandien tuo, kad jie žaisdami be aukšto žaidėjo sugebėdavo atsidurti ten kur reikia ir taip iš po krepšio sumetė nemažai mums taškų. Taip pat jie sugebėdavo atkovoti kamuolius, o mūsiškiai nežinau ką tuo metu darydavo baudos aikštelėje." Paklaustas, ar mato dar kažką blogo komandos žaidime, treneris atsakė: "Blogo aš visada matau, gal žaidėjai tik nemato blogo. Ateina atsipalaidavę. Kai taškų kraitis didėja nuo 10, tada žaidime būna ne kokybė, o žaidimas kas daugiau įmes. Kaip matėte, ketvirtas kėlinys buvo žaidimas bėk ir mesk. Man patinka kokybiškas gražus žaidimas." Paklaustas, ar netrūksta intrigos rungtynėse, po "B" lygos praeito sezono, treneris atsakė: "Aš manau intriga dar ateis. Nereikia mums jaustis, kad mes esame labai geri. Kitos komandos yra daugiau mažiau stiprios, o pats žaidimas priklausonuo mūsų."

Aleksotas: Ignas Vanagas – 18 tšk., Edgaras Čižinauskas – 8 tšk. (5 perimt. kam.), Gytis Neverauskas – 6 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 22 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Marius Markevičius – 15 tšk., Ignas Plečkaitis – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“. (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:52 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)