BC „Straight“ vs Kulautuva (60:53)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami „Kulautuvą“

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 00:08 val., peržiūros: 1161

Lapkričio 11 dieną Petrašiūnų vidurinėje mokykloje įvyko C lygos reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp BC "Straight" (šeimininkai) ir "Kulautuva" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje geriau ir užtikrinčiau atrodė šeimininkai, kurie po kėlinio pirmavo 20:11. Antrame ketvirtyje BC "Straight" ekipa dar labiau padidino savo turimą persvarą ir po pirmosios pusės buvo priekyje 35:25. Trečiame kėlinuke svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau jis vis dar išliko gana didelis 40:48. Paskutiniame ketvirtyje "Kulautuva" buvo grėsmingiau priartėjus, tačiau persverti rezultato nesugebėjo ir leido BC "Straight" krepšininkams švęsti pergalę rezultatu 60:53.

Rungtynes šeimininkai pradėjo sausai 9:0, tačiau svečiai 11:4 laimėdami atkarpą priartėjo prie varžovų (13:11). Iki kėlinio pabaigos BC "Straight" komanda spurtavo 7:0 ir po kėlinio pirmavo beveik dviženkle persvarą – 20:11.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai sugebėjo perkopti dviženklės persvaros ribą ir pirmavo 25:15. Tokį pranašumą jie sugebėjo išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos ir rezultatas po kėlinio 35:25.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiams buvo pavykę šiek tiek sumažinti atsilikimą (30:38), tačiau šeimininkai tuojau atstatė turėtą persvarą ir ją šiek tiek padidino (48:34). Iki kėlinio pabaigos "Kulautuva" komandai pavyko surengti nedidelį spurtą ir sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Po kėlinio 48:40 pirmavo BC "Straight".

Paskutiniojo kėlinio pradžioje "Kulautuva" po truputį mažino savo atsilikimą (50:44), o toliau laimėta nedidelė atkarpa 7:4 leido atsilikinėti tik trimis taškais (51:54). Deja, geriau ir šaltakraujiškiau rungtynių pabaigą sužaidę BC "Straight" krepšininkai išsaugojo savo persvarą ir šventė pergalę rezultatu 60:53.

Po rungtynių "Kulautuva" treneris sakė: "Nesistengėme labai stipriai laimėti, turėjome labai didelę rotacija, dėl to nepagavome gero žaidimo ritmo"

BC "Straight" treneris sakė: "Pergalę, manau, lėmė mūsų žaidėjų meistriškumas. Atrodo, turime vienus geriausių atakuojančių žaidėjų savo pirmenybėse, kurie šiandien savo darbą atliko puikiai"

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 17 tšk., Ernestas Arbačiauskas – 8 tšk., Mantas Ungurys – 6 tšk.

Kulautuva: Šarūnas Urbaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Erikas Mackevičius – 14 tšk., Arnas Latvelis – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)BC „Straight“ įveikė grupės lyderius „Dumblas“ (86:78) (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)