Olympic vs KMAIK (62:72)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Olympic“ užkūrė pirtį „KMAIK“ krepšininkams

2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 958

Penktadienį, gruodžio 12 dieną, LSMU sporto salėje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės, O pogrupio rungtynės tarp "Olympic" (šeimininkai) ir "KMAIK" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai kontroliavo žaidimą ir sėkminga atrojo kėlinio pabaiga leido jiems sukaupti nemažą pranašumą. Visgi, ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesiruošė pasiduoti ir likus vienai minutei sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau lemiamu momentu neklydę svečiai iškovojo gan sunkią pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo užtikrintu "KMAIK" ekipos žaidimu ir po kelių minučių jie pirmavo 2:10. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, svečiai jau buvo padidinę savo pranašumą iki 14 taškų, tačiau po minutės pertraukėlės atsigavę "Olympic" krepšininkai kėlinuką užbaigė 9:0 spurtu. Po pirmojo kėlinio rezultatas 14:19. Antrąjį kėlinį komandos žaidė gan apylygiai ir įpusėjus ketvirčiui, komandas skyrė vos trys taškai. Tačiau tai ilgai nesitęsė ir "KMAIK" ekipa kėlinuką užbaigė 2:15 atkarpa ir turėjo jau solidų pranašumą po pirmosios rungtynių pusės – 26:42.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo 0:11 spurtu ir atrodė, kad jie tols toliau. Tačiau tuomet šeimininkai susikaupė ir pelnė 10 taškų paeiliui, o kėlinį svečiai užbaigė pataikydami vieną baudos metimą iš dviejų. Po trijų kėlinių rezultatas 36:54. Lemiamą ketvirtį vėl kiek geriau nusiteikę pradėjo svečiai. Netrukus jie padidino pranašumą iki 22 taškų. Po šalto dušo atsigavę "Olympic" žaidėjai pelnė 20 taškų, į kuriuos "KMAIK" atsakė vos keturiais. Po šios sėkmingos atkarpos skirtumas ištirpo iki šešių, o žaidimo laiko buvo likę viena minutė. Visgi, užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidė svečiai ir pelnė keturis taškus, taip padėdami visus taškus šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 62:72.

Olympic: Vaidas Mazaronis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Šimoliūnas – 17 tšk., Vaidas Mukulys – 10 tšk.

KMAIK: Gražvydas Mockus – 27 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Julius Šatkus – 12 tšk., Jonas Navackas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Arnas Petrauskas – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbinus pralaimėtojų trenerį, šis džiaugėsi, jog pavyko ištirpdyti deficitą: "Visų pirma, tai labai atsileidom, daug metimų nepataikėm. Pats pramečiau penkis ar šešis tritaškius. Visi nepataikėm. Va, ketvirtam kėliny tik tais pirmą tritaškį įmetėm. Dar pagrindiniai trys mūsų centrai nežaidžia ir stringa tas puolimas ir žaidimas, kai visi ne savo pozicijose žaidžia. Viskas normaliai, turėsim atsakomąsias rungtynes. Buvo tikslas ketvirtam kėlinyje sumažinti atsilikimą, kad būtų "ant atžaidimo", nes dvi rungtynes žaisim. Tikiuosi, kad per kitas rungtynes visi susirinksim ir atsiimsim."

„Olympic“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „Košmaro“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:18 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Olympic“ komanda nusileido „KMAIK“ ekipai. (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:50 val.)„Olympic“ po įtemptų varžybų, palaužė „Sportijos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:33 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)A.S.K. „Persvara“ ‒ 2 po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:46 val.)BK „Centre“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „KMAIK“ (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 16:16 val.)„Partizanas“ vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau palaužė „KMAIK“ ekipą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ užtikrintai baigė pirmąjį etapą (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 21:49 val.)„Olympic“ po ilgosios pertraukos sutriuškino varžovus. (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:50 val.)Birštono „Olimpas“ apgynė namų sienas (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:36 val.)