VU KHF vs Kaunas (62:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 20 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

V.Bulkevičiaus dvitaškis padovanojo pergalę „VU KHF“ ekipai

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 23:48 val., peržiūros: 1187

Vasario 20 dieną, 19:40 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos šešiolikfinalio (Didžiosios taurės) komandos "VU KHF" (šeimininkai) ir "Kaunas" (svečiai). Nors beveik visą susitikimo laiką pranašumą savo pusėje išlaikė "Kauno" krepšininkai ir vienu metu pirmavo net 14 taškų pranašumu, tačiau puikiai sužaista rungtynių pabaiga suteikė šansą šeimininkams. "VU KHF" didelių pastangų dėka sugebėjo priartėti, o komandą išgelbėjo V.Bulkevičius, kuris po perimto kamuolio pelnė dvitaškį, išvedė savo ekipą į priekį, o varžovams liko vos viena sekundė. Per tą laiką svečiai nieko nesugebėjo sukurti ir "VU KHF" laimėjo rezultatu 62:61. Tiesa, šis pranašumas bus tiesiog simbolinis, nes komandų laukia antroji dvikova ir būtent taškų santykis nulems kas keliaus toliau.

Rungtynių pradžioje geriau atrodė svečiai, nors ir patys nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu, bet puikiai darbavosi gynyboje ir keletas perimtų kamuolių, bei surengtų greitų atakų leido jiems nutolti. Tiesa, skirtumas nebuvo didelis ir "VU KHF" krepšininkai pagaliau atrado būdų pelnyti taškus. Keletas tikslių tritaškių skirtumą praktiškai panaikino ir vėl viskas prasidėjo iš naujo. "Kaunas" vis dar išlaikė nedidelę distanciją ir pirmavo maždaug 3 taškų pranašumu. Iki pat ilgosios pertraukos žaidimas vyko gana lygiai, abi komandos daug dėmesio skyrė gynybai, o svečiai vis dar pirmavo rezultatu 27:30.

Po ilgosios pertraukos "VU KHF" komandos žaidimas ėmė byrėti. Žaidėjai sunkiai rinko taškus, daugelis metimų būdavo atliekami iš labai sudėtingų padėčių, o vis geriau puolime besijaunčiantys "Kauno" krepšininkai nutolo. Skirtumas vienu metu pasiekė net 14 taškų ribą ir atrodė, kad užtikrinta pergalė jau yra svečių rankose. Vis tik "VU KHF" nepasidavė anksčiau laiko. Sėkmingai provokuojamos pražangos leido rinkti lengvus taškus, kol galiausiai skirtumas sumažėjo. Tuo tarpu "Kauno" žaidėjai paskutinėmis minutėmis prametė praktiškai viską, turima jų persvara staigai išnyko, o klaida paskutinės atakos metu kainavo netgi pergalę. Po perimto kamuolio taškus pelnė V.Bulkevičius ir išvedė savo komandą į priekį 62:61.

V.Bulkevičius ("VU KHF"):

šiandien prastai pataikėme, aišku, varžovų gynyba prie to prisidėjo labiausiai, bet vėliau pavyko susitvartkyti ir priartėti. Tačiau komandų lauks antras susitikimas ir šis skirtumas nieko nereikškia.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Žirgulis – 14 tšk., Marius Lukauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Kiveris – 13 tšk. (18 atk. kam.)

Kaunas: Gediminas Šuklevičius – 13 tšk. (14 atk. kam.), Eimantas Voveraitis – 13 tšk., Vytautas Janušonis – 12 tšk.

Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)Laiku pataikyti tritaškiai padėjo išsigelbėti „VU KHF“ krepšininkams (2015 vasario 13 d., penktadienis, 23:23 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)Ketvirtajame kėlinuke prabudęs „Kaunas“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:11 val.) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:46 val.)„ICE“ komandai pavyko išvargti pergalę prieš „Kauną“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:21 val.)