Nepyk vs Sporto manija (67:94)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą.

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 23:18 val., peržiūros: 1684

Penktadienį, lapkričio 7 dieną, Kauno mechanikos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sporto manija" ir svečių "Nepyk" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (23:21). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Sporto manija" toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškai – (49:35). Antroje rungtynių dalyje šeimininkai toliau įrodinėjo, kad šiandieną yra stipresni ir rungtynės baigėsi rezultatu – (94:67).

Rungtynes geriau pradėjo "Sporto manija",kurie sužaidus 3 minutes įsiveržė į priekį – (7:4). Vėliau "Nepyk" komandai pavyko surengti pora rezultatyvių atakų ir kėliniui įpusėjus rezultatas tapo lygus – (9:9). Kėlinio antroje pusėje šeimininkai surengė spurtą – (10:3) ir skirtumas šoktelėjo iki 5 taškų - (17:12). Kėliniui baiginėjantis svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą – (21:21), bet visgi pirmasis kėlinys baigėsi "Sporto manijos" naudai – (23:21).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, keli tolimi metimai šeimininkams leido atitrūkti 6 taškais – (35:29). Sužaidus dar 3 minutes "Sporto manijai" pavyko pirmą kartą padidinti skirtumą iki dviženklio – (41:29). Visgi kėlinį geriau vistiek pavyko užbaigti šeimininkams ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškų – (49:35).

Trečiais kėlinys prasidėjo dar vieną įspūdingą laimėtą "Sporto manijos" atkarpą – (16:6), kuri leido padidinti skirtumą iki 24 taškų – (65:41). Antroje kėlinio dalyje žaidimas truputi išsilygino, "Nepyk" komandai pavyko pristabdyti "Sporto manijos" puolimą ir trečiasis kėlinys baigėsi – (76:52).

Ketvirtą kėlinį "Nepyk" komanda pradėjo spurtu (5:10), kuris padėjo sumažinti skirtumą iki 19 taškų – (81:62). Bet tai buvo mažiausia persvarą, kurią buvo pavykę svečiams pasiekti. Vėliau šeimininkai surengė paskutinį spurtą – (13:5) ir rungtynės baigėsi (94:67).

Nepyk: Vilius Černiauskas – 22 tšk., Rimvydas Paulauskas – 19 tšk., Paulius Sutkus – 10 tšk.

Sporto manija: Ruslanas Babilevas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Renatas Issak – 16 tšk., Tautvydas Ilčiukas – 11 tšk.

„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)Įspūdingai atakavusi „Sporto Manija“ sutriuškino „Bc Ambi“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)