Birštono „Olimpas“ vs VU KHF (81:72)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 1610

Lapkričio 23 dieną Birštono gimnazijoje įvyko C lygos, reguliariosios A pogrupio rungtynės tarp Birštono "Olimpo" (šeimininkai) ir "VU KHF" (svečiai). Pirmame kėlinuke komandos žaidė apylygiai ir šeimininkai pirmavo tik vienu taškeliu – 23:22. Antrame ketvirtyje svečiams pavyko persverti rezultatą ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo trapią persvarą – 41:38. Trečiame kėlinyje "Olimpui" pavyko susigrąžinti persvarą ir ją padidinti iki apčiuopiamesnės – 58:51. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkams pavyko išlaikyti persvarą iki rungtynių pabaigos ir Birštono "Olimpas" šventė pergalę rezultatu 81:72.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 11:2, tačiau svečiams pavyko sumažinti atsilikimą (8:11). Kėliniui bėgant "Olimpas" sugebėjo išlaikyti persvarą savo rankose, kuri vienu metu siekė septynis taškus (23:16), bet "VU KHF" spurtas 6:0 kėlinio gale leido jiems po pirmų dešimties minučių kvėpuoti varžovams į nugarą – 22:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai išlygino rezultatą (30:30) ir pradėjo tolti nuo varžovų (39:32), tačiau 6:0 sausai laimėta "Olimpo" atkarpa sumažino atsilikimą iki minimumo (38:39). Iki kėlinuko pabaigos svečiai pataikė dvitaškį be jokio varžovų atsako ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės – 41:38 "VU KHF" naudai.

Trečiojo kėlinuko pirmomis minutėmis svečiams pavyko išlaikyti minimalią persvarą, tačiau vėliau sekusi šeimininkų laimėta atkarpa 7:0 išvedė juos į priekį (50:46). Iki ketvirčio pabaigos "Olimpas" išsaugojo savo persvarą ir ją šiek tiek padidino – 58:51.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą ir jos iki rungtynių pabaigos neišvaistė. Biršono "Olimpas" nugalėjo rezultatu 81:72.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Žaidėme prieš tikrai gerą komandą, o pergalę lėmė mūsų protingas žaidimas"

"VU KHF" treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė mūsų trumpas atsarginių žaidėjų suoliukas. Trūko mūsų lyderių L. Jakšto ir G. Sabo"

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 24 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 15 tšk., Dovydas Drazdauskas – 14 tšk., Mantas Seilius – 13 tšk.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 23 tšk., Aurimas Kiveris – 16 tšk. (12 atk. kam.), Domantas Ladyga – 12 tšk., Marius Lukauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Žirgulis – 10 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)V.Bulkevičiaus dvitaškis padovanojo pergalę „VU KHF“ ekipai (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:48 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:30 val.)Birštono „Olimpas“ tvirtu žingsniu žengė į kitą etapą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:01 val.)