KMAIK vs Olympic (61:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 20 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Šešioliktfinalį Arno Petrausko vedamas „KMAIK“ pradėjo sunkia pergale prieš „Olympic“

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 23:15 val., peržiūros: 880

Vasario 20 dieną Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių Mažosios taurės pirmos šešioliktfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "KMAIK" priemė svečius "Olympic".

Pirmame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 2:0 laimėjo "KMAIK". Penktą minutę "Olympic" pasivijo varžovus (4:4). Įpusėjus aštuntai minutei rezultatas buvo lygus (6:6), o "KMAIK" paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (9:9).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (11:11). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus kėliniui rezultatas vėl buvo lygus (15:15), o minutės pertraukėlės paprašė "KMAIK". Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (19:21). Per likusį laiką geriau rungtyniavo "KMAIK", kurie pasivijo varžovus, o baigiantis kėliniui įgijo keturių taškų persvarą (28:24).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė "KMAIK" (30:24). Vėliau du tritaškius pataikė svečiai (30:30). Prasidėjus trečiai minutei į priekį išsiveržė "KMAIK" (32:30), bet netrukus svečiai rezultatą išlygino (32:32). Įpusėjus šeštai minutei rezultatas buvo lygus (37:37). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė "KMAIK" (43:37). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo "Olympic", kuriem pavyko sumažinti "KMAIK" persvarą iki dviejų taškų (46:44).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi "KMAIK", o jų persvara padidėjo trim taškais (49:44). Trečią minutę šeimininkų puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję "Olympic" pelnė 13 taškų be atsako (49:57). Po šeštą minutę paprašytos "KMAIK" minutės pertraukėlės du tritaškius pataikė A.Petrauskas (55:57). Devintą minutę "Olympic" padidino persvarą iki penkių taškų (55:60). Rungtynių pabaigoje atkarpą rezultatu 6:0 laimėjo "KMAIK" ir iškovojo pergalę simboliniu vieno taško skirtumu (61:60).

Atsakomosios rungtynės vyks vasario 22 dieną 15 valandą A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje.

"Olympic" komandos treneris Rokas Mineikis: "Norėjome šiandien lygiai sužaisti, kad būtų rimta dvikova. Varžovai yra stipresni, vistiek jaunimas, geriau bėgioja. Viskas spręsis sekmadienį, laukia sekmadienį dvikova." Paklaustas, ar labai padėjo merginų palaikymas, kurios aktyviai palaikė komandą, treneris atsakė: "Aišku padėjo, atėjo mergaitės iš darbo. Jos sakė, jei pateksime į atkrintamąsias, ateis palaikyti. Tai kadangi išėjome ,atėjo palaikyti. Tikimės toliau eiti gerai.."

KMAIK: Arnas Petrauskas – 33 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Evaldas Basys – 7 tšk., Eimantas Degėsys – 6 tšk. (15 atk. kam.)

Olympic: Vaidas Bložė – 14 tšk., Vaidas Mazaronis – 10 tšk. (12 atk. kam.), Darius Grigaitis – 10 tšk.

„KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Grizlius“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Olympic“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)