Elektromontuotojas vs Lietuvos šaulių sąjunga (66:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“

2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 1309

Trečiadienio vakarą Kauno technikos kolegijoje, "ALTreklama" C lygos, mažosios taurės M pogrupio rungtynėse, susitiko "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "Lietuvos Šaulių Sąjunga". Be pralaimėjimų grupėje žangiantys šauliai rungtynes pradėjo tritaškių kruša ir greit išsviveržė į priekį, tačiau aikštės šeimininkai rungtynių pabaigoje sumažino atsilikimą ir turėjo šansą išplėšti bent jau pratęsimą, bet fortūna šypsojosi svečiams – rezultatu 66:69 pergalę šventė "Lietuvos Šaulių Sąjunga".

Susitikimo pradžia sekmingiau klostėsi svečių ekipai, įpusėjus pirmajam kėliniui "LŠS" jau turėjo dvylikos taškų pranašumą (8:20). Vėliau "Elektromontuotojas" įsibėgėjo ir sumažino skirtumą, tad po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė šeši taškai – 17:23.

Antrajame kėlinuke iniciatyva buvo "LŠS" krepšininkų rankose, skirtumas po dviejų D.Pranckevičiaus tritaškių išaugo iki dešimties taškų (21:31). Aikštės šeimininkai nesnaudė ir priartėjo iki šešių taškų (30:36). tačiau šauliai išlaikė persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo 36:43.

Trečiojo ketvirčio pradžioje "LŠS" dar labiau sustiprino savo persvarą (36:48). "Elektromontuotojo" krepšininkai sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų, bet gavo septynių taškų atsakymą, po kurio skirtumas išaugo iki 15-os (42:57). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai pelnė keturis taškus be atsako ir baigė kėlinuką atsilikdami 48:59.

Ketvirtajame kėlinyje atrodė, jog fortūna nuo šaulių nusisuko, o "Elektromontuotojo" krepšininkai atakavo beveik be klaidų ir jau pirmosiosmis minutėmis, spurtavę 8:3, sumažino skirtumą iki šešių taškų (56:62). Besibaigiant pagrindiniam rungtynių laikui, komandas skyrė vos trys taškai, tačiau šeimininkams nepavyko surengti rezultatyvios atakos ir pergalė atiteko "Lietuvos Šaulių Sąjungai" – 66:69.

Elektromontuotojas: Laimonas Putrimas – 20 tšk. (13 atk. kam.), Marius Ivaškevičius – 14 tšk., Karolis Kolupaila – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Alius Mažintas – 11 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 28 tšk., Danielius Pranskevičius – 17 tšk., Evaldas Jančauskas – 6 tšk.

„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:07 val.)Vyriško krepšinio dvikovoje „Komanda X“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:06 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:53 val.)„C“ lygos Mažosios taurės bronza po pratęsimo iškovojo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 19:11 val.)