Kauno SRC – 2 vs vaistinė.lt (69:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 23:18 val., peržiūros: 1125

Lapkričio 11 dieną, Kauno statybininkų rengimo centro sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Kauno SRC-2" (šeimininkai) ir "Vaistinė.lt" ekipų. Nors visas rungtynes pirmavo "Vaistinė.LT" ekipa, tačiau rungtynių pabaigoje šeimininkai parodė tikrai kietą charakterį ir palaužė varžovus rezultatu (69 – 66)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abejoms komandoms žaidžiant apylygį krepšinį. Nors svečiai ir prilaikė šiokį tokį pranašumą, tačiau "Kauno SRC-2" neleido jiems pabėgti. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai sugebėjo įmesti 4 metimus be atsako ir taip susikrauti dviženklį pranašumą. Kėlinukas baigėsi rezultatu (11 – 22) svečių naudai.

Antrasis kėlinukas kiek geriau prasidėjo šeimininkams. Ilgai netrukę, "Kauno SRC-2" krepšininkai sušvelnino pranašumą iki vienženklio (20-26). Kitas porą minučių nė viena komanda taškų nepelnė. Visgi kėlinukui einant į pabaigą, svečių komandos įžaidėjas Ramūnas Švagždys smeigė 2 tritaškius iš eilės, taip gražindamas "Vaistinė.LT" ekipai dviženklį pranašumą (24-36). Šeimininkams pavyko užbaigti kėlinuką pelnant 4 taškus be atsako ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (28 – 36) "Kauno SRC-2" komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje vėlgi išsilygino, tačiau taškų skirtumas pernelyg nekito. Nieko išskirtinio nepamatėme didžiąją kėlinio dalį. Visgi, kėlinukui einant į pabaigą šeimininkai spurtavo (9-3) ir ši puiki kėlinio pabaiga jiems leido priartėti prie svečių vos 2'ais taškais. (49 – 51)

Paskutinis kėlinukas buvo tikras mūšis. Visą kėlinuką žaidimas vyko taškas į tašką. "Kauno SRC-2" žaidėjų akyse užsižiebė ugnis, aikštėje buvo girdėti kaip komandos draugai ragino bei užvedinėjo vieni kitus. Šis kovingumas leido jiems antroje kėlinio pusėje išsiveržti į priekį (60-59). Kovingieji "Kauno SRC-2" krepšininkai nepaleido vadžių iš rankų ir laimėjo šias įtemptas rungtynes rezultatu (69 – 66)

Kauno SRC – 2: Mantas Birutis – 16 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Juozapavičius – 15 tšk., Paulius Aleksynas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Justinas Radauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

vaistinė.lt: Karolis Klimas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Ramūnas Švagždys – 18 tšk. (9 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Paulius Pocius – 12 tšk.

"Kauno SRC-2" komandos žaidėjas Marius Juozapavičius:

Pergalę lėmė kovingumas ir pasiaukojanti gynyba. Kovėmės dėl kiekvieno centimetro, stengėmės atiduoti save kiek tikrais įmanoma. Kiekvienose varžybose nuosekliai dirbam ir po truputį ateina rezultatai. Taigi, manau pergalė pelnyta.

„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)