Ryterna Group vs Rind (63:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 23:00 val., peržiūros: 1149

Ketvirtadienį (12.10), Santaros gimnazijoje įvyko "Įmonių" lygos, "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose šeimininkė "Ryterna Group" susitiko su "Rind". Antrajame kėlinyje nuo varžovų pabėgusi ir ketvirtajame kėlinyje net 26 taškų pranašumą turėję "Rind" krepšininkai vos neprisižaidė su "Ryterna Group", tačiau išlaikė persvarą ir nugalėjo varžovus – 63:71.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova ir nei viena komanda neįgijo didesnio pranašumo. Kėlinukui einant į pabaiga, svečiai po dviejų taiklių L.Mecelio metimų pirmavo (8:11), tačiau "Ryterna Group" atsakė M.Neverbicko ir J.Mozerskio metimais ir laimėjo kėlinį – 14:13.

Antrajame kėlinyje "Rind" pradėjo žaisti agresyviau ir jau kėlinuko pradžioje spurtavo (0:10) ir gerokai išsiveržė į priekį (14:23). Svečiai priartėjo iki 5 taškų (20:25), tačiau keli Esmio tritaškiai padidino persvarą iki dvylikos taškų. Kėlinuką "Rind" užbaigė taip pat sėkmingai ir po dviejų kėlinių pirmavo – 23:37.

Po ilgosios pertraukos "Ryterna Group" ir toliau nerado savojo žaidimo, o skirtumas padidėjo iki 19 taškų (28:47), o vėliau ir iki 22 taškų (33:55). Panašus skirtumas išliko likusio kėlinio metu ir savų problemų niekaip neišsprendžianti "Ryterna Group" turėjo 20 taškų deficitą – 38:58.

Ketvirtojo kėlinio pradžia taip pat nieko gero nežadėjo. Dar keli taiklūs metimai, du E.Sliežausko tritaškiai ir skirtumas jau išaugo iki 26 taškų (41:67). Visgi "Rind" atsipalaidavo per anksti. "Ryterna Group" smogė iš pasalų ir daugiausiai A.Silvestravičiaus pastangomis ėmė mažinti skirtumą. Po atkarpos (15:2) skirtumas aptirpo iki 13 taškų (56:69). "Ryterna Group" ir toliau mažino skirtumą, tačiau paprasčiausiai nepakako laiko. "Rind" nugalėjo varžovus pirmojoje tarpusavio dvikovoje antrajame etape – 63:71.

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 18 tšk. (12 atk. kam.), Justas Mozerskis – 17 tšk., Edgaras Budrys – 9 tšk.

Rind: Žilvinas Radzevičius – 17 tšk. (10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Esmiraldas Sliežauskas – 17 tšk., Airidas Tkačiovas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Linas Mecelis – 13 tšk. (19 atk. kam.)

„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:59 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Rind“ įveikė grupės lyderius (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Rind“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)