Lituanica vs Sparta (81:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 23 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Trečiajame kėlinyje atsigavusi „Lituanica“ palaužė „Spartos“ vyrus

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 22:25 val., peržiūros: 898

Penktadienį, sausio 23 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, K pogrupio dvikova tarp "Lituanica" (šeimininkai) ir "Sparta" (svečiai). Vos penkiese susirinkę svečiai pirmojoje rungtynių pusėje diktavo savo sąlygas, tačiau trečiajame kėlinyje subyrėjo, o ketvirtajame kėlinyje likę žaisti keturiese, nebepajėgė pasipiešinti šeimininkų ekipai.

Rungtynės prasidėjo gan užtikrintu svečių ekipos žaidimu. Jie įsiveržė į priekį rezultatu 2:8, o vėliau dar padidino pranašumą iki septynių taškų, bet kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, laimėdami atkarpėlę 6:2 ir po pirmojo ketvirčio turėjo trijų taškų deficitą – 13:16. Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo "Lituanicos" ekipa ir sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau tuomet "Sparta" spurtavo 11:2 ir įgavo dviženklį pranašumą. Visgi, vėliau svečiai į šį spurtą atsakė lygiai tokiu pačiu spurtu ir vėl sumažino atsilikimą iki minimumo. Visgi, kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo penkių taškų pranašumą – 34:39.

Trečiąjį ketvirtį "Lituanicos" ekipa pradėjo 11:2 atkarpa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau svečiams pavyko priartėti iki minimumo, tačiau tuomet šeimininkai laimėjo sausą atkarpą 14:0 ir padidino savo pranašumą iki penkiolikos. Vis tik, "Spartos" ekipa užbaigė kėlinį penkiais paeiliui taškais ir kiek apkarpė deficitą. Po trijų kėlinukų rezultatas 61:51. Ketvirtoje kėlinio pradžioje itin nepasisekė svečių ekipai. Vos penkiese susirinkę į šias varžybas, jie jas pabaigė keturiese, kadangi vienas ekipos lyderių R.Talevičius prasižengė penktąjį kartą. Be jo likusi "Spartos" ekipa sugebėjo sužaisti apylygiai su savo oponentais, bet apie pergalę pagalvoti jie jau nebeturėjo šansų. Galutinis rungtynių rezultatas 81:69.

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Dmitrij Kvitka – 17 tšk., Andrius Okulič-Kazarinas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Vaišvila – 13 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 19 tšk., Renatas Dabašinskas – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Šarūnas Sobolis – 13 tšk., Robertas Talevičius – 12 tšk.

Dmitrij Kvitka ("Lituanica"):
"Iš tikrųjų susikaupimas daug ką lėmė, nes labai daug pralaimėjom kartų iš eilės. Norėjom laimėti pagaliau, nors vieną pergalę pasiekti antrame etape ir gerai, kad viskas pavyko, viską išpildėm iki galo".

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

casnelis2015 sausio 25 d., 00:20 val.
Ačiū už pastebėjimą! Ištaisyta.
Macola112015 sausio 24 d., 12:31 val.
Lituanica perima 15 kamuoliu, bet Sparta nesuklysta nei karto. Neblogai :)
„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)Vangiai rungtynes pradėjusi „Lituanica“ krito prieš „Akademiją“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:39 val.)„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)