Aleksotas vs Baltic Transline (55:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 31 d., Šeštadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 00:23 val., peržiūros: 1052

Sausio 31 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Aleksotas" (šeimininkai) ir "Baltic Transline" (svečiai). Nors rungtynių pradžia ir pirmasis kėlinukas vyko gana lygiai, tačiau jau antrojo ketvirčio metu "Aleksoto" žaidimas visiškai subyrėjo, o varžovai nesunkiai pasiekė beveik 20 taškų pranašumą. Per likusius kėlinukus "Baltic Transline" tvirtai išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose, dar labiau nutolo, bei laimėjo susitikimą rezultatu 55:83.

Rungtynes galingai pradėjo aikštelės šeimininkai, o tiksliau jų lyderiu tapęs I.Vanagas. Krepšininkas vos per keletą minučių surinko net 10 taškų ir leido savo komandai užtikrintai startuoti. Vis tik varžovai taip pat nesnaudė ir į kiekvieną ataką atsakydavo taip pat sėkmingai. Komandos puikiai pataikė ir rezultatyvi bei gana lygi kova tęsėsi visą pirmąjį kėlinuką. Tačiau vos prasidėjus antrąjam ketvirčiui "Baltic Transline" įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo. Labai sėkmingai provokuodami pražangas, bet svarbiausia užtikrintai dirbdami gynyboje "Baltic Transline" žaidėjai greitai tolo, kol skirtumas nepastebimai tapo dviženklis, o netrukus pasiekė net 18 taškų ribą. Taigi ilgoji pertrauka prasidėjo svečiams jau turint daugiau nei solidų pranašumą 29:47.

Antroje rungtynių dalyje "Baltic Transline" tęsė savo puikų pasirodymą. Svečių stipriosios pusės išliko tos pačios – provokuojamos pražangos ir puiki gynyba. Skirtumui pasiekus maždaug 30 taškų ribą žaidimas pagaliau išsilygino. Aišku, pirmaujant tokiu pranašumu sunku išlaikyti koncentraciją, tad "Baltic Transline" savo priešinikams ne kartą suteikė progas lengviems taškams, o ir patys nevengė prasižengti. Nors ir gausiai susirinkusių sirgalių palaikomi "Aleksoto" žaidėjai šį vakarą nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio varžovmas, bei turėjo pripažinti jų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:83.

Aleksotas: Ignas Vanagas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Ernestas Andriuškevičius – 14 tšk., Algirdas Adomaitis – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Baltic Transline: Aivaras Keršis – 17 tšk., Darius Kisielius – 16 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Tomas Klimavičius – 16 tšk., Domantas Oksas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Vidmantas Sindaras – 12 tšk.

„Baltic Transline“ iškovojo labai lengvą pergalę (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)Nei vieno tritaškio nepataikę „Baltic Transline“, vis tiek pasiekė pergalę (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo nukovė „Košmarą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 17:50 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 05:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)