New Team vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (74:88)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Keturiese likę „New Team“ žaidėjai,nesugebėjo pasipriešinti savo varžovams.

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 00:02 val., peržiūros: 779

Vasario 8-ąją, "J.Dobkevičiaus" vidurinės mokyklos sporto salėje ginklus surėmė šeimininkų statusu žaidę "New Team" ir svečiai Elektrėnų "Senoji versmė".Abi ekipos susirinko itin negausiai,po 5žaidėjus kiekvienoje komandoje,visgi svečiai sulaukė pastiprinimo prieš lemiamą ketvirtį.Nuo pat rungtynių pradžios svečiai buvo priekyje ir su kiekvienu kėliniu vis didino savo pranašumą. Nors šeimininkai surengdavo mini atkarpas ir skirtumą sumažindavo,tačiau varžovai neleido priartėti,o galiausiai trečiojo kėlinio pabaigoje neteko ir savo pagrindinio centro,kuris išnaudojo pražangų limitą. Atsiradusi spraga po krepšiu skaudžiai kainavo šeimininkams ir nors tritaškiais bandė taisyti padėtį,visgi turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 88:74 ( 17:14 ; 22:17 ; 18:16 ; 31:27).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai ir po dviejų M.Meidaus tritaškių pirmavo 8:3. Pastarasis nesiruošė sustoti ir varžovus nubaudė dar viena tolima bomba,o M.Macika pridėjęs dar vieną tritaškį leido savo ekipai pirmauti 14:7. Visgi čia iniciatyvos ėmėsi šeimininkų lyderis T.Čeida ir 7 jo taškai iš eilės leido po pirmųjų 10minučių jo komandai atsilikinėti tik 3taškais 14:17.

Antrajame vedini to paties lyderio "New Team" ekipa kėlinį pradėjo spurtu 9:2 ir perėmė pirmaujančiųjų vaidmenį (23:19). Nieko nelaukęs R.Vičkačka smeigė du tolimus metimus ir vėl išvedė savo ekipą į priekį,o po dar vienos sėkmingos atkarpos 8:0 pabėgo į priekį 34:28. Rungtynėms įpusėjus "Senoji versmė" pirmavo 39:31.

Po pertraukos šeimininkai vis bandė vytis savo varžovus,tačiau niekaip nesustabdė po krepšiais karaliavusių M.Meidaus ir E.Kertenio. Pastarieji taisė komandos draugų netaiklius metimus ir kėlinio pabaigoje privertė atsisėsti vienintelį šeimininkų aukštaūgį ant suolelio,išnaudojus pražangų limitą. Ir nors "New Team" "mažiukai" atakavo gan taikliai,tačiau spraga po krepšiu neleido priartėti,o po trijų kėlinių skirtumas išaugo iki 10-ies. 57:47.

Lemiamame ketvirtyje T.Čeida suvokė,kad visa našta nugulė ant jo pečių ir jis ėmėsi lyderio vaidmens. Padėjęs ekipai laimėti kėlinio pradžią 12:7 jis priartino savo ekipą iki 5taškų (59:64). Visgi čia pradėjo "siautėti" E.Kertenis ir pelnęs 8taškus iš eilės atitolino savo ekipą dviženkliu skirtumu. Nors šeimininkai dar bandė gelbėtis tolimais metimais,bet dauguma jų buvo neparuošti ir per daug skuboti,todėl,nenuostabu,kad daugelis skriejo pro šalį. "Senoji versmė" išlaikė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 88:74.

New Team: Tomas Čeida – 32 tšk. (12 atk. kam.), Giedrius Merkevičius – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Kvilys – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Elektrėnų „Senoji versmė“: Mantas Meidus – 35 tšk. (18 atk. kam.), Rytis Vičkačka – 21 tšk., Evaldas Kertenis – 19 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Visas rungtynes pirmavę „New Team“ įveikė „Kauno liberalus“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)Nei vieno tritaškio nepataikę „Baltic Transline“, vis tiek pasiekė pergalę (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:27 val.)Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„New Team“ penketukas palaužė BC „Ambi“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:44 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ iškovojo lengvoką pergalę (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:31 val.)