Olympic vs Darbiečiai (52:97)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 20:51 val., peržiūros: 1166

Lapkričio 7 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Olympic" priemė svečius "Darbiečius". "Olympic" buvo iškovoję vieną pergalę ir vieną kartą buvo pralaimėję. "Darbiečių" sąskaitoje buvo dvi pergalės.

Pirmas rungtynių minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Vėliau pamažu pradėjo ryškėti "Darbiečių" pranašumas. Sužaidus pusę ketvirčio svečiai turėjo septynių taškų persvarą (7:14). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (13:23). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (15:26).

Antro kėlinio pradžioje aštuonis taškus be atsako pelnė "Darbiečiai" (15:34). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Olympic" (18:34). Po dar keturių be atsako pelnytų taškų "Olympic" sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (22:34). Baigiantis pirmai kėlinio pusei šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės (22:36). Po jos "Darbiečiai" pelnė keturis taškus be atsako (22:40). Septintą minutę "Olympic" sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (26:40). Per paskutines tris kėlinio minutes komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 14 taškų (32:46).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei aštuonis taškus be atsako pelnė "Darbiečiai" (32:54). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Olympic" (34:54). Stipriai laiminėdami kovą po krepšiais "Darbiečiai" toliau didino persvarą. Jie laimėjo trijų minučių atkarpą rezultatu 10:0 (34:64). Per paskutines dvi kėlinio minutes "Darbiečių" persvara sumažėjo trim taškais (38:65).

Prasidėjus ketvirtam ketvirčiui keturis taškus iš eilės pelnė "Olympic" (42:65). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 22 taškai (44:66). Netrukus "Olympic" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję "Darbiečiai" pelnė 16 taškų be atsako (44:82). Antroje ketvirčio pusėje "Darbiečiai" pamažu didino persvarą. Pasibaigus rungtynėms "Darbiečiai" turėjo 45 taškų persvarą (52:97).

"Darbiečiai" iškovojo trečią pergalę ir liko vis dar nepralaimėję. "Olympic" komanda varžovų pranašumą pripažino antrą kartą.

"Darbiečių" žaidėjas Rimas Plaga: "Šiandien gal nieko nekomentuosiu, nes rungtynės buvo toks pasilakstymas." Paklaustas, kur buvo didžiausias komandos pranašumas, treneris atsakė: "Mūsų komanda buvo greitesnė, jaunesnė. Šiandien tokio ir žaidimo nebuvo. Galėjome labiau pabandyti susižaisti. Kitose rungtynėse turės būti geriau."

"Olympic" treneris Paulius Užkurnys: "Varžovai jauni, greitai bėgo. Mes dar neįsižaidę, sezono pradžia dar tik. Bandysime toliau. Svarbu pirmą pergalę taip sakant atsirakinome, o paskui žiūrėsim. Bus dar gal ir mūsų lygio komandų. Ši komanda mums buvo tikriausiai per stipri, trūko ūgio, greičio, kad gerai sukovotume." Paklaustas, ar trūksta fizinio pasiruošimo sezono pradžioje, treneris atsakė: "Taip, per vėlai truputi pradėjome ruoštis. Įsižaisime iki naujų metų, o po naujų turėtų viskas būti gerai."

Olympic: Darius Grigaitis – 14 tšk., Paulius Užkurnys – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Žydrūnas Narjauskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

Darbiečiai: Modestas Latkauskas – 23 tšk. (19 atk. kam., 8 išpr. praž.), Mantas Lukminas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Špokas – 11 tšk., Gediminas Ratkevičius – 10 tšk. (12 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Paulius Grėbliūnas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Gudeliauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)Po permainingos kovos „Darbiečiai“ įveikė „Lituanica“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:20 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Darbiečiai“ pasiekė eilinę pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)