Birštono „Olimpas“ vs Sporto manija (76:101)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 24 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Sporto manija“ ir toliau neklumpa

2015 sausio 24 d., Šeštadienis, 16:30 val., peržiūros: 1024

Šeštadienį, sausio 24 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, I pogrupio dvikova tarp vietos Birštono "Olimpo" ir svečių "Sporto Manijos". Pirmojoje rungtynių pusėje kaip lygūs su lygiais kovoję šeimininkai, galiausiai palūžo antrojoje rungtynių pusėje. Svečiai pasismagino antroje rungtynių pusėje ir iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri įsiveržė į priekį ir turėjo keturių taškų pranašumą. Vis tik vėliau svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Po to komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau kėlinį geriau užbaigė "Sporto manijos" ekipa, kuri įgavo šešių taškų pranašumą ir jį išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 16:22. Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai ir padidino turėtą pranašumą dar dviejais taškais. Vis tik, kėlinį puikiu 14:5 spurtu užbaigė Birštono ekipa ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo minimalų pranašumą – 39:38.

Trečiasis ketvirtis prilausė "Sporto manijos" ekipai. Kėlinį jie pradėjo 15:5 spurtu, kuriame pasižymėjo ir T.Ilčiukas efektingu dėjimu. Vėliau svečiai po truputį didino turėtą pranašumą ir po trečiojo ketvirčio turėjo jau 17 taškų pranašumą – 56:73. Ketvirtajame kėlinyje "Olimpas" dar bandė grąžinti intrigą į rungtynes, tačiau tai padaryti jiems sekėsi sunkiai. Didžiąją dalį kėlinuko, komandos žaidė taškas į tašką ir apkarpyti deficito šeimininkams praktiškai nepavyko. Galiausiai, norėdami įmesti 100-ąjį tašką, "Sporto manijos" ekipa pradėjo aktyviau spausti varžovus ir rungtynes užbaigė 13:2 spurtu, kuris ir leido pasiekti užsibrėžtą ribą. Galutinis rungtynių rezultatas 76:101.

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 29 tšk. (14 išpr. praž.), Osvaldas Braždžionis – 21 tšk. (12 atk. kam.), Artiomas Marchockis – 19 tšk. (6 išpr. praž.)

Sporto manija: Deividas Rinkūnas – 40 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 13 išpr. praž.), Renatas Issak – 21 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 14 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Ilčiukas – 13 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Paklaustas kas lėmė pergalę, "Sporto manijos" treneris atsakė: "Tos techninės pražangos. Na, iš tikrųjų, mes visą laiką nedavėm jiems kvėpuot, visą laiką spaudėm, visą laiką jie galvojo, kaip jiems persivaryti kamuolį. Automatiškai jiems trumpėjo laikas atakai ir to pasekoje jie klydo gan daug kartų. Po dviejų kėlinių mes įsimetėm savo taškus".

„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)