A.S.K. „Persvara“ – 2 vs Lietuvos šaulių sąjunga (65:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Visus kėlinius laimėjusi „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesunkiai įveikė „A.S.K. „Persvarą“ -2“

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 18:10 val., peržiūros: 1186

Vasario 1-ąją dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "A.S.K. „Persvara“ – 2" ir svečių " Lietuvos šaulių sąjunga". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 2 pergales ir 13 pralaimėjimų, o svečiai 10 pergalių ir 6 pralaimėjimus.

Rungtynės prasidėjo slogiai tiek vienai, tiek kitai ekipom. Bet po kelių sužaistų minučių svečiai įsibegėjo ir pradėjo įrodinėti savo pranašumą prieš grupės autsaiderius. Sužaidus 7 minutes, rezultatas tapo 19:6, "Lietuvos šaulių sąjungos" naudai. Vis dėlto paskutines ketvirčio minutes kiek sėkmingiau sužaidė šeimininkai, surengdami atkarpą 7:2. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 13:21.

Antrajame ketvirtyje komandos apylygiai žaidė tik kelias minutes, svečiai įjungę aukštesnę pavarą didino pranašumą ir po antrojo ketvirčio rezultatas tapo 42:29, "Lietuvos šaulių sąjungos" naudai.

Po pertraukos svečiai ir toliau lengvai rinko taškus, jiems padėjo ir tai, jog šeimininkų atsarginių suolelis buvo labai trumpas, tiksliau rezervų išvis nebuvo. Pelnę 55-ąjį tašką svečiai įgijo rekordinę persvarą – 20, bet poto " A.S.K. „Persvara“ – 2" sparčiai mažino atsilikimą ir net sugebėjo laimėti ketvirtį rezultatu 17:16. 46:58 bendras rezultatas po trijų sužaistų kėlinių.

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo taikliu svečių tritaškiu metimu ir pranašumas šoktelėjo iki 15, bet šeimininkai ir patys turėjo atsakymą, o šis buvo svarus – 9:0 sužaista atkarpa leido " A.S.K. „Persvara“ – 2" ekipai prisivyti varžovus iki 6 taškų ir pabandyti išplėšti pergalę. Bet vis dėlto, "Lietuvos šaulių sąjunga" parodė šaltus nervus ir užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą. Galutinis rungtynių rezultatas 76:65.

Žaidžiantysis treneris Andrius Čekanauskas po varžybų kalbėjo: "Manau, jog mūsų buvo didesnis meistriškumas, šiandien gerai nusiteikėm rungtynėms. Šiaip tai galvojom, kad laimėsim lengviau, nes pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjome apie 50 taškų, nesusirinko pagrindiniai komandos žaidėjai tai taip ir gavos, kad biški sunkesnė kovą apturėjome".

A.S.K. „Persvara“ – 2: Ugnius Petrauskas – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Edgaras Bartusevičius – 18 tšk., Adomas Ratkevičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Mažeika – 18 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 13 tšk. (11 atk. kam.)

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)