Elektrėnų „Senoji versmė“ vs KK „13" (96:97)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

Rezultatyviose ir įtemptose rungtynėse pergalę šventė „KK13“ ekipa.

2014 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 13:56 val., peržiūros: 785

Lapkričio 9-ąją Elektrėnuose,šio miesto komanda "Senoji versmė" priėmė svečius iš Kauno "KK13". Visas rungtynese virė nuožmi kova ir svečiai ilgą laiką buvo per 2-3metimus priekyje. Gale rungtynių šeimininkai užvirė tikrą pirtį savo oponentams ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Šiose rungtynėse komandos akcentavo žaidimą puolime,o ne gynyboje,tačiau tiek viena tiek kita buvo itin dažnas svečias prie baudų metimų linijos ir abi ekipos metė net 61baudos metimą. Ir būtent baudų metimai nulėmė,kad stipresnius nervus turi "KK13" ekipa.Galutinis rezultatas 97:96 būtent pastarųjų naudai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir išsiveržė 6:1. Po M.Meidaus tritaškio šeimininkų deficitas sumažėjo iki minimumo (10:11). Kėlinio gale komandos pradėjo baudų metimų šou,kurias geriau realizavo "KK13" krepšininkai,kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 27:24.

Antrajame šeimininkai pelnė 4taškus iš eilės ir pirmą kartą šiose rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai (28:27).Svečiai į tai atsakė dvejais tolimais metimais ir vėl atstatė pranašumą savo naudai. Vėliau po G.Ūkelio solo šou ir 7taškų iš eilės ekipas skyrė jau 9taškai (46:37). "Senoji Versmė" kaskart po varžovų spurto atsakydavo savuoju ir skirtumas buvo vėl sumžaėjęs iki 2,tačiau tuomet puolime iniciatyvos ėmėsi J.Gudavičius ir pelnęs 7taškus iš ėiles padidino skirtumą iki 12 (58:46). Visgi pastarasis iš per didelio užsivedimo kiek perdegė ir už apeliacijas į teisėjo darbą buvo nubaustas technine pražanga. Šeimininkai kėlinuką baigė pelnydami 5taškus ir sumažino deficitą iki 7. (51:58)

Po didžiosios pertraukos šeimininkai stengėsi priartėti prie varžovų ir kėlinukuj įpusėjus jiems tai pavyko. Po M.Maciko tritaškio šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį 70:68,tačiau neilgam,du greitus tolimus šūvius paleidę svečiai ir vėl pirmavo 4taškais (74:70). Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po 3 kėlinių vis dar priekyje buvo "KK13" ekipa 79:74.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 7:1 ir komandos vėl susilygino. Rezultatui esant 83:83 G.Ūkelis iššovė dar kartą ir po 8taškų iš eilės leido ekipai atitolti 5taškais 91:86.tuomet šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi M.Macikas ir po jo 4taškų skirtumas sumažėjo iki minimumo,o po M.Meidaus dvitaškio "Versmė" persvėrė rezultatą savo naudai.Likus minutei 4taškus pelnė G.Gudavičius ir atitolino savo ekipą 3taškais.Visgi tuomet 4baudų metimus metė šeimininkai ir turėjo progą persverti rezultatą,tačiau tikslą pasiekė tik du ir likus 5sekundėms prie baudų metimo linijos pasiuntę svečių žaidėją D.Butkų tikėjosi palankaus rezultato. Itampa daro savo ir abu baudų metimai skriejo pro šalį,o atsikovojusiam šeimininkų krepšinininkui tas pats Butkus išmušė kamuolį ir leido savo ekipai džiaugtis pirmąją šio sezono pergale rezultatu 97:96.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė: " Noriu padėkoti vyrams,kad šiandien susirinko,kovėsi. O ypač norėčiau padėkoti mūsų dviems naujiems žaidėjams tai Ūkui ir Labanauskui."

Elektrėnų „Senoji versmė“: Povilas Makūnas – 18 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Macikas – 15 tšk., Rytis Vičkačka – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Meidus – 14 tšk., Visvaldas Ašmena – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Kertenis – 10 tšk.

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 40 tšk., Jonas Gudavičius – 24 tšk. (10 atk. kam., 9 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 19 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Olympic“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:37 val.)Chaotiškose rungtynėse lengva pergale džiaugėsi „Sporto manija“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:50 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno SRC – 2“ krepšininkus (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:11 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„vaistinė.lt“ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Elektrėnų „Senąją versmę“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 15:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)