Ryterna Group vs Žaliai-Balti (41:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą

2014 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 21:41 val., peržiūros: 1194

Lapkričio 6 dieną Santaros gimnazijoje įvyko C lygos, reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "Žaliai-Balti" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje stipriau atrodė svečiai, kurie pirmavo 16:7. Antrame ketvirtyje "Žaliai-Balti" išlaikė savo persvarą ir sugebėjo ją padidinti – 30:21. Trečiame kėlinuke šeimininkai spurtavo ir sugebėjo sumažinti atsilikimą beveik per pus – 35:39. Ketvirtąjį kėlinį "Žaliai-Balti" pradėjo galingai ir susikrovė nemažą pranašumą, kurio užteko pergalei pasiekti. Galutinis rungtynių rezultatas 60:41 skelbė "Žaliai-Balti" komandos pergalę.

Rungtynes svečiai pradėjo laimėdami atkarpą 13:3 ir pirmavo dviženkle persvara. "Ryterna Group" į tai iki kėlinio pabaigos sugebėjo atsakyti tik keturiais taškais ir baigiantis kėliniui rezultatas buvo 16:7 "Žaliai-Balti" naudai.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje šeimininkai buvo šiek tiek sumažinę atsilikimą (30:19). Iki kėlinio pabaigos "Ryterna Group" ekipa pelnė 2 taškus be varžovų atsako ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės – 30:21, vis dar pirmaujant svečiams.

Trečiame ketvirtyje svečiai nuo pat jo pradžios užtikrintai tirpdė savo turimą deficitą, ir netrukus komandas skyrė tik du taškai (37:35 pirmavo svečiai). Prie savo trapios persvaros "Žaliai-Balti" iki kėlinio pabaigos sugebėjo pridėti du taškus ir rezultatas po kėlinio 39:35.

Paskutinįjį kėlinį svečiai pradėjo laimėdami atkarpą 10:2 ir pirmavo 49:37, o netrukus dar padidino persvarą (53:39). Iki rungtynių pabaigos "Žaliai-Balta" ekipai pavyko dar labiau atsiplėšti nuo varžovų, o tai užtvirtino jų pergalę rezultatu 60:41.

Po rungtynių "Ryterna group" treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė nesusižaidimas. Nepavyko niekaip suderinti komandos veiksmų, ko pasekoje pralaimėjome"

Ryterna Group: Darius Stanaitis – 13 tšk., Marijus Kasiulis – 6 tšk., Antanas Silvestravičius – 6 tšk.

Žaliai-Balti: Aivaras Pūras – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Edgaras Vaičiūnas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Gaidys – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)Pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse, „Žaliai Balti“ paskutinę sekundę palaužė „ICE“ ekipą (2015 sausio 06 d., antradienis, 01:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)