Advokatų kontora „Konsus“ vs Kauno Rami (80:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 23 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą.

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 22:29 val., peržiūros: 1069

Penktadienį, sausio 23 dieną, VDU sporto centre įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai Advokatų kontora "Konsus" ir svečiai "Kauno rami". Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (18:16). Antrame kėlinyje svečiams pavyko persverti rezultatą ir po dviejų kėlinių "Kauno rami" pirmavo – (41:46). Trečiame kėlinyje "Konsus" ekipai pavyko sumažinti skirtumą, bet vis dar priekyje buvo svečiai – (61:62). Ketvirtame kėlinyje užvirė atkakli kova, kurioje šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir laimėti rungtynes rezultatu – (80:75).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno rami" ekipos spurtu – (2:8), vėliau "Konsus" ekipai pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (6:8). Antroje rungtynių pusėje svečiams dar kartą pavyko atitrūkti – (10:16), bet kėlinio gale šeimininkai surengė spurtą – (8:0) ir po pirmo kėlinio rezultatu – (18:16) pirmavo "Konsus".

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena puikiai sužaista svečių atkarpa – (2:9), po kurios 5 taškais pirmavo "Kauno rami" – (20:25). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė po rezultatyvia atkarpa ir kėliniui įpusėjus svečiai jau pirmavo rezultatu – (29:37). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai – (41:46).

Trečio kėlinio pirmoji pusė geriau susiklostė "Konsus" ekipai, kuriai pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo – (52:53). Visgi antroje kėlinio dalyje perimti iniciatyvos šeimininkams nepavyko, komandos sužaidė apylygiai ir po trijų kėlinių – (61:62) vis dar pirmavo "Kauno rami".

Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, per pirmas 2 minutes keitėsi pirmaujanti komanda kelis kartus. Sužaidus 4 minutes svečių komandos lyderis Š.Petraitis buvo priverstas palikti aikštelę dėl viršyto pražangų limito. Tuo puikiai pasinaudoję šeimininkai persvėrė rezultatą ir įsiveržė į priekį – (76:73). Per likusį laiką svečiai dar bandė lyginti rezultatą, bet puikiai kėlinio gale gynyboje sužaidę šeimininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (80:75).

Po laimėtų rungtynių "Konsus" komandos treneris kalbėjo:"Buvo sunkios rungtynės, kova visą laiką vyko taškas į tašką. Labai daug metimų prametėme, varžovų lyderiai vėl žaidė nesustabdomai. Rungtynių gale labai pasisekė, kai varžovų lyderis Š.Petraitis "išsibaudavo", pavyko gale užtikrinčiau sužaisti ir iškovoti pergalę."

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 23 tšk., Algirdas Janonis – 16 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 14 tšk. (14 atk. kam.), Adomas Gentvilas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Kauno Rami: Tomas Petrošius – 35 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Aleksandras Sankauskas – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė keturiese rungtynių pabaigoje likusius „Krepsininkas.net“ (2015 sausio 30 d., penktadienis, 21:28 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ išsprendė negandų iškankintų „Darbiečių“ bylą (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:42 val.)„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)