Elektrėnų „Senoji versmė“ vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (59:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 18:47 val., peržiūros: 1161

Sekmadienio popietę Elektrėnuose įvyko "C" lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės tarp D pogrupio komandų "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt"(5-1) ir Elektrėnų „Senosios versmės“(3-4). Pergalę rezultatu 75-59, iškovojo visas rungtynes pirmavę "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" krepšininkai.

Nuo pat pirmojo kėlinuko "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po pirmojo kėlinuko jie pirmavo rezultatu 16-9. Antrajame, pastarieji pranašumą padidino iki dviženklio skirtumo, 36-25.

Trečiajame kėlinuke Elektrėnų komanda jau atsilikinėjo 20 taškų skirtumu, 29-49, o G.Aleksos tritaškiai metimai varė į neviltį aikštelės šeimininkus. Pastarasis pataikė net aštuonis tritaškius, kai visa priešininkų komanda kartu sudėjus tik keturis. Vis dėlto, Elektrėnų „Senoji versmė“ sugebėjo atsitiesti ir garbingai pasipriešinti likusį kėlinuką. Rungtynėse netrūko žaidybinės kovos, kuri vėliau peraugo į susistumdymus ir technines pražangas abiejų komandų žaidėjams. Galutinis varžybų rezultatas 75-59, užfiksavo įtikinamą "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" komandos pergalę, kuri komandai leidžia išlikti D pogrupio viršūnėje.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Visvaldas Ašmena – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Dunda – 12 tšk., Andrius Gumbrevičius – 11 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Grant Aleksa – 28 tšk., Edgaras Šipila – 14 tšk., Edgaras Baukys – 12 tšk., Marius Satkevičius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Persvara2014 lapkričio 23 d., 22:39 val.
Čia straipsnis ar įžanga?
„Abstinentai“ nupūtė Elektrėnų „Senąją Versmę“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 10:33 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“. (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:57 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„vaistinė.lt“ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Elektrėnų „Senąją versmę“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 15:33 val.) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:46 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)