Aurelinas vs Kėdainiai & Addeco (56:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Aurelinas“ turėjo pripažinti „Kėdainių & Addeco“ pranašumą

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 00:01 val., peržiūros: 1030

Sekmadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse "Aurelinas" formaliai savoje aikštėje priėmė "Kėdainių & Addeco" ekipos vyrus. Didžioji susitikimo dalis vyko atkakliai ir permainingai. Nors po dviejų kėlinių priekyje buvo šeimininkai, tačiau prieš lemiamą ketvirtį 9-ių taškų pranašumu džiaugėsi svečiai. Per paskutines 10 žaidimo minučių abi komandos turėjo realių šansų galvoti apie pergalę, tačiau "Kėdainiai & Addeco" išsaugojo pergalingą pranašumą ir triumfavo rezultatu (56:61).

Nors rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Tomas Gudžiūnas, tačiau svečiai į tai atsakė 6-iais "sausais" taškais (3:6). Itin nerezultatyvaus kėlinuko metu "Aurelinas" taip pat surengė nedidelį spurtą ir laimėjo atkarpą 7:2 bei susigrąžino pranašumą (10:8). Vis tik, paskutiniuosius ketvirčio taškus pelnė "Kėdainiai & Addeco" bei atstatė pusiausvyrą susitikime (10:10).

Antrojo kėlinio metu abi komandos puolime jautėsi daug laisviau ir rungtyniavo rezultatyviau. Nors svečiai per pirmąsias porą antrojo kėlinio minučių pataikė du tritaškius, tačiau "Aurelinas" per tą patį laiką atsakė 9-iais taškais ir rezultatas tapo (19:16). Neilgai trukus jau "Kėdainiai & Addeco" pelnė 5-is taškus be atsako bei susigrąžino sau trapią persvarą (19:21). Permainingo kėlinuko metu "Aurelinas" dar kartą sugebėjo sužaisti puikią atkarpą puolime ir po nedidelio spurto 9:0 įgijo 7-ių taškų persvarą (28:21). Vis tik, prieš ilgąją pertrauką svečiai savo atsilikimą sumažino iki keturių taškų (29:25).

Trečiasis rungtynių ketvirtis šeimininkams susiklostė itin nesėkmingai. "Kėdainiai & Addeco" sužaidė sėkmingiausią kėlinį tiek puolime tiek gynyboje. Puikus svečių pasirodymas šio ketvirčio metu leido "Aurelinui" surinkti vos 9-is taškus. Savo ruožtu svečiai iš Kėdainių per šias dešimt žaidimo minučių į varžovų krepšį įmetė 22 taškus ir prieš lemiamą kėlinį įgijo pakankamai apčiuopiamą pranašumą (38:47).

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje "Aurelino" deficitas tapo dviženklis (38:49), tačiau tada šeimininkai parodė, jog neketina anksčiau laiko pasiduoti ir spurtavo 10:0, o skirtumas tarp komandų sumenko iki minimumo (48:49). Tačiau ilgainiui "Kėdainiai & Addeco" sugebėjo stabilizuoti padėtį, sėkmingai apsiginti ir įtvirtinti savo pergalę rezultatu (56:61).

Po susitikimo "Kėdainių & Addeco" komandos strategas Kęstutis Zinkus kalbėjo: "Pradžioje sunkiai įsivažiavome, nors varžovai gerai pažįstami. Jie taip pat stiprūs, greiti. Manau dėl nuovargio iššvaistėme savo turėtą dviženklę persvarą. Vienu metu atrodė, kad pasimetėme, tačiau minutės pertraukėlės metu nusiraminome ir grįžę į aikštę stabilizavome padėtį. Lyginant su pirmuoju tarpusavio susitkimu, tada mes turėjome vytis varžovus ir išplėšėme pratęsimą. Šį kartą mūsų komanda ilgiau kontroliavo padėtį aikštėje. Vis tik, manau, kad kaip ir parodė susitikimas – komandos apylygės".

"Aurelino" komandos treneris Lukas Sutkus po pralaimėtų rungtynių sakė: "Pirmoje tarpusavio dvikovoje su šia komanda buvome susirinkę vos šešiese, o didžiąją susitikimo dalį tuomet rungtyniavome penkiese. Pirmojo akistatoje ilgą laiko dalį pirmavome tačiau pabaigoje pristigome jėgų. Šį kartą manėme, kad turėdami ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį galėsime išsaugoti daugiau jėgų ir pasinaudoti visų krepšininkų paslaugomis. Gavosi taip, kad ilgai atsilikinėdami rungtynių ketvirtame kėlinuke keitimų ir didesnės rotacijos taktikos teko atsisakyti. Manau, jog šiandien pritrūko mums meistriškumo".

Aurelinas: Vilius Sutkus – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Simas Šileika – 12 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Judickas – 11 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Mindaugas Dilys – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Einoras Stankus – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Lukoševičius – 11 tšk., Dovydas Čepas – 10 tšk.

„Rind“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainių & Addeco“ ekipai (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Dumblas“ neturėjo vargo su „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkais (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Aurelinas“ po atkaklaus mačo šventė pergalę prieš „Konsus“ advokatų kontorą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)