Kauno liberalai vs New Team (51:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavę „New Team“ įveikė „Kauno liberalus“

2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 22:12 val., peržiūros: 905

Sausio 22 dieną "Kauno technikos kolegijos" salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno liberalai" priemė svečius "New Team". "Kauno liberalai" savo sąskaitoje turėjo 14 pralaimėjimų, o "New Team" buvo iškovoję tris pergales ir 11 kartų buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus pirmą minutę pirmavo rezultatu 0:5. Antrą minutę pirmus taškus pelnė "Kauno liberalai" (2:5). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (4:9). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus septynias minutes "New Team" turėjo šešių taškų persvarą (9:15). Aštuntą minutę penkis taškus be atsako pelnė "New Team" (9:20). Po "Kauno liberalų" minutės pertraukėlės komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 10 minučių komandas skyrė devyni taškai (13:22).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes "Kauno liberalai" gynėsi be klaidų, o "New Team" persvara sumažėjo iki penkių taškų (17:22). Trečią minutę pirmus taškus pelnė "New Team", o netrukus svečių pranašumas padidėjo iki 10 taškų (17:27). Penktą minutę "Kauno liberalams" vėl pavyko priartėti (22:27). Šeštą minutę spurtą pradėjo "New Team", kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (22:34). Paskutines tris kėlinio minutes "Kauno liberalai" gynėsi be klaidų, o "New Team" pranašumas aptirpo iki šešių taškų (30:36).

Trečio ketvirčio pirmoje pusėje komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė du taškai (37:39). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei "New Team" persvarą padidino dviem taikliais metimais (37:44). "Kauno liberalai" atkakliai žaidė ir vėl priartėjo prie varžovų (44:46). Devintą minutę "New Team" persvara pradėjo sparčiai augti. Per likusį laiką svečių pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (45:53).

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai. Prasidėjus ketvirčiui tritaškį pataikė "Kauno liberalai" (48:53). Įpusėjus ketvirtai minutei komandas vis dar skyrė penki taškai (48:53), o šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (48:56). Vėliau "New Team" gerai gynėsi ir pamažu didino persvarą. Devintą minutę "New Team" persvara padidėjo iki 12 taškų (48:60). Per likusį laiką "New Team" persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 51:61.

"New Team" iškovojo ketvirtą pergalę, o "Kauno liberalai" pralaimėjo 15 kartą.

"New Team" komandos treneris Donatas Bielskus paklaustas, kuo šiandien buvo komanda geresnė už varžovus, atsakė: "Šiandien, manau, buvome labiau susikaupę ir derinukai gal buvo truputi kokybiškesni. Iš esmės varžovai taip pat neblogas rungtynes sužaidė, nemažai jų susirinko, bet mes šiandien buvome stipresni." Paklaustas, apie retai iškovojamas pergales, treneris atsakė: "Nauja komanda mūsų. Tikimės kitais metais jei pavyks sudalyvauti, būti labiau susižaidusiems ir tikimės geresnių rezultatų."

Kauno liberalai: Simonas Kairys – 12 tšk., Martinas Valikonis – 11 tšk., Robertas Maskvytis – 10 tšk.

New Team: Tomas Čeida – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Žygimantas Gudas – 21 tšk. (10 atk. kam.), Edvinas Kvilys – 6 tšk.

„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)BC „Ambi“ neturėjo vargo su „Kauno Liberalais“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Komanda X“ ir antrose rungtynėse nepaliko vilčių „New Team“ ekipai. (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:01 val.)