ICE vs Hidraulinės sistemos (74:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 23:30 val., peržiūros: 1303

Sekmadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse į dvikovą stojo dvi sėkmingiausiai iki tol rungtyniavusios "E" pogrupio komandos "ICE" ir "Hidraulinės Sistemos". Besidomintys "C" lygos batalijomis sutiks, kad iš esmės tai buvo rungtynės dėl pogrupio nugalėtojų vardo. Nors didžiąją susitikimo dalį "ICE" buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau lemiamu ketvirtojo kėlinio momentu atrodė, jog šeimininkai gali iškovoti itin skambią pergalę. Vis tik, "Hidraulinės Sistemos" nesudėjo ginklų anskčiau laiko ir išplėšė pratęsimą. Per papildomas dešimt žaidimo minučių svečiai pranoko savo varžovus rezultatu (74:82).

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo "Hidraulinės Sistemos", kurios atitrūko (5:9). Nors "ICE" dviem taškais sumažino atsilikimą, tačiau svečiai dar kartą spurtavo 3:10 ir skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 9-ių taškų (10:19). Vis tik, "ICE" kėlinį užbaigė 4-iais taškais be atsako bei kiek prisivijo savo varžovus (14:19).

Antrojo kėlinio metu komandos ir toliau įrodinėjo, jog jos yra vadinamos grupės lyderėmis bei žengė koja kojon (21:28), vėliau (23:28). Kėlinuko tiesiojoje "Hidraulinės Sistemos" dar kartą pademonstravo, jog ne be reikalo yra dar nepralaimėjusi komanda ir laimėjo trumpą atkarą 2:4 ir nutolo 7-iais taškais (25:32).

Rungtynės savo grožio neprarado ir trečiojo kėlinio metu. Abi ekipos toliau įrodinėjo, jog yra verta viena kitos. Per šias dešimt minučių "ICE" į pagalbą gerokai pasitelkė toliašaudę artileriją, kuri pataikė keturis tritaškius metimus bei padėjo laimėti ketvirtį rezultatu 21:17 ir prieš ketvirtąjį kėlinį atsilikinėjo jau tik trimis taškais (46:49).

Nors ketvirtąjį kėlinuką svečiai pradėjo mini spurtu 2:6, tačiau "ICE" neišsigando. Atsilikinėdami (48:55) šeimininkai atsakė atkarpa 8:1 ir rezultatas tapo lygus (56:56). Nors kėlinio pabaigoje "Hidraulinės Sistemos" turėjo 4-ių taškų persvarą (56:60), tačiau "ICE" sugebėjo spurtuoti 10:5 ir išsiveržti į priekį (66:65). Vis tik, Tadas Vasiliauskas realizavęs vieną baudą iš dviejų dar kartą atstatė pusiausvyrą susitikime (66:66). Abi komandos dar turėjo laiko išplėti pergalę iki pratęsimo, tačiau ta proga nepasinaudojo.

Pratęsimas prasidėjo taikliu tolimu "ICE" šūviu, į kurį svečiai atsakė 5-iais (69:71). Rokas Misevičius pelnęs dar 5-is taškus paskutinį kartą leido "ICE" pirmauti (74:73). Galiausiai "ICE" sustojo, o "Hidraulinės Sistemos" pelnė 9-is "sausus" taškus ir iškovojo itin sunkią pergalę (74:82).

Po rungtynių "Hidraulinių Sistemų" komandos treneris sakė: "Manau šiandien mūsų traukinys buvo sunkesnis. Visas rungtynes puškavome ir pranašumas ilgą laiką buvo vos trys taškai. Pergalę galėjome išplėšti dar iki pratęsimo, tačiau nepasisekė. Pratęsime komanda susikaupė ir žaidėjai parodė kaip jie gali rungtyniauti net ir negausiai susirinkę. Reikia pabrėžti, kad susirinko negausiai, tačiau sužaidė užtikrintai. Varžovų komanda stipri, kibi ir dažnai rotuojanti. Kartais varžovus tai išmuša, o spaudimas duoda motyvaciją tiek jų žaidėjams, tiek ir pažadina oponentus. Manau jie yra realūs kandidatai net į Top 4".

"ICE" ekipos strategas Tomas Jonkus po pralaimėjimo teigė: "Sunku pasakyti ko pritrūko iki pergalės. Galėjome laimėti pabaigoje ir be pratęsimo. Atrodo, kad vieną ataką gynėmės sėkmingai beveik visą atakos laiką, tačiau jiems pasisekė, kamuolys atšoko prie tritaškio. Pradžioje mūsų komanda buvo kiek išsimušusi iš vėžių, nesisekė pagrindiniams žaidėjams ir visas rungtynes turėjome varžovus vytis. Likusius tris kėlinius tikrai dirbome gerai, daug rotavome ir rungtyniavome energingai. Panašu, kad pratęsime suveikė "Hidraulinių Sistemų" komandos patirtis. Reikia tikėtis, kad žaidėjai pasisėmė patyrimo iš šių rungtynių".

ICE: Kęstutis Petrauskas – 29 tšk., Rokas Misevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Eitmanavičius – 12 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 29 tšk. (15 atk. kam.), Marius Markevičius – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Ignas Plečkaitis – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)Grupės lyderių akistatoje fantastišką pergalę po pratęsimo pasiekė SK „Neveronys“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:06 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sparta“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)