Aleksotas vs Aurelinas (65:106)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 20:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 00:22 val., peržiūros: 1310

Lapkričio 29 dieną, 20:10 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Aleksotas" (šeimininkai) ir "Aurelinas" (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai, tačiau aikštelėje nebuvo lygios kovos. Jau pirmame kėlinuke "Aurelinas" pabėgo ir likusį laiką įrodinėjo, jog yra žymiai aukštesnio lygios komanda nei varžovai. "Aleksotas" nors ir sužaidė pusėtinai puolime, bet praleisti net 106 taškai buvo tikrai prastas pasirodymas saugant savo krepšį. Rungtynės baigėsi triuškinama svečių pergale, rezultatu 65:106.

Pirmosios rungtynių minutės susiklostė gana lygiai, komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet ties šiuo momentu "Aleksoto" viltys ėmė griūti. "Aurelinas" išlaikė milžinišką tempą, komanda viena po kito vogė kamuolius iš savo priešininkų, puikiai atakavo iš dvitaškio zonos ir jei ne pramesti tolimi metimai skirtumas būtų išaugęs dar labiau. Vistik net ir to užteko, kad aiškiai pasimatytų, jog šiandien žaidžia dvi skritingo lygio komandos. "Aleksoto" puolimas nors ir šlubavo, bet veikė pakankamai gerai, tuo tarpu šeimininkų gynyba buvo tiesiog beviltiška. "Aurelino" penketumas jau pirmoje rungtynių pusėje pasiekė 50 taškų ribą bei užtikrintai pirmavo 33:50.

Po ilgosios pertraukos vaizdas mažai pasikeitė. Skirtumas ir toliau augo, o svečiai galėjo ramiai gerinti savo statistinius rodiklius. Tačiau vien tuo "Aurelinas" neapsiribojo, komanda stengėsi žaisti ne tik rezultatyviai, bet ir efektingai. Negausiai susirinkę žiūrovai galėjo mėgautis puikiomis atakomis, bei galingais V. Sutkaus dėjimais. Rungtynėms artėjant į pabaigą savo progą gavo ir iki tol nerungtyniavęs L.Sutkus, kuirs atliko bene svarbiausią likusią užduotį šį vakarą – pelnė šimtąjį tašką. Tuomet jau galutinai buvo pasiekti svečių tikslai ir likęs laikas tebuvo formalumas. "Aurelinas" pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu 65:106.

Aleksotas: Ignas Vanagas – 26 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Ernestas Andriuškevičius – 19 tšk., Donatas Krasnoumovas – 7 tšk.

Aurelinas: Vilius Sutkus – 24 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Martynas Judickas – 24 tšk., Gintaras Smolskus – 23 tšk., Rokas Šapalas – 21 tšk. (21 atk. kam.)

„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Atkakliose rungtynėse „Aurelinas“ palaužė „Ice“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:54 val.)Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)