LCP KK „Ragai“ vs VU KHF (50:53)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Visas rungtynes pirmavusi „VU KHF“ vos nepaleido iš rankų pergalės prieš „LCP KK Ragai“ ekipą

2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 00:15 val., peržiūros: 1142

Gruodžio 3 dieną, Rokų gimnazijos salėje įvyko C lygos, reguliariosios A pogrupio rungtynės tarp "LCP KK Ragai" (šeimininkai) ir "VU KHF" (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinuke šiek tiek geriau atrodė svečiai, kurie pirmavo 13:7. Antrame ketvirtyje "VU KHF" komandai pavyko išlaikyti pranašumą savo rankose ir po pirmos rungtynių dalies pirmavo 29:20. Trečiame kėlinuke svečiai spurtavo ir išsiveržė į priekį dviženkle persvara – 49:31. Paskutiniame ketvirtyje "LCP KK Ragai" ekipa buvo priartėjusi prie varžovų, tačiau persverti rezultato nesugebėjo ir "VU KHF" krepšininkai šventė pergalę rezultatu 53:50.

Geriau rungtynes pradėjo svečiai, kurie pirmavo 6:0, tačiau netrukus šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (4:6). Tada, "VU KHF" sukūrė dar vieną spurtą 7:0 ir pirmavo beveik dviženkle persvara (13:4). Iki kėlinuko pabaigos "LCP KK Ragai" sugebėjo šiek tiek sumažinti turėtą deficitą – 7:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai išsaugojo pranašumą (18:14), o paskui sekęs jų spurtas 9:0 leido "VU KHF" ekipai išsiveržti į priekį dviženkle persvara (25:14). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą ir po pirmosios rungtynių dalies 29:20 pirmavo "VU KHF".

Trečiojo kėlinuko pradžią komandos sužaidė lygiai ir svečių turima persvara nesikeitė (33:24). Tada, "VU KHF" ekipa laimėjo atkarpą 9:2 ir pirmavo jau šešiolikos taškų persvara (42:26). Iki kėlinuko pabaigos svečių ekipa sugebėjo dar labiau padidinti savo pranašumą, ir po kėlinio pirmavo 49:31.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje "VU KHF" persvara išaugo iki dvidešimties taškų (51:31), tačiau tada, šeimininkų krepšininkai puikios gynybos bei puolimo dėka spurtavo 17:0 (48:51) ir sugrąžino intrigą rungtynėms. Dėja, lemiami metimai skriejo pro šalį ir "VU KHF" komanda šventė pergalę rezultatu 53:50.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas, kuris leido išlaikyti persvarą mūsų rankose iki rungtynių pabaigos"

LCP KK „Ragai“: Donatas Želvys – 22 tšk., Kęstutis Ruočkus – 13 tšk., Viktoras Žukauskas – 9 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

VU KHF: Gintaras Sabas – 15 tšk., Vytis Bulkevičius – 14 tšk., Aurimas Kiveris – 9 tšk. (12 atk. kam.)

Dienos rungtynėse „VU KHF“ teko pakovoti dėl pergalės prieš „Partizaną“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „VU KHF“ įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:34 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)Rungtynių kontrolę savose rankose turėję „LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:33 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)Tragiškai pirmą kėlinį sužaidusi A.S.K „Persvara“-2, apmaudžiai nusileido LCP „Ragai“ ekipai (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)