Žaliai-Balti vs BC „Gazuotas pienas“ (47:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

BC „Gazuotas pienas“ įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nušlavė „Žaliai ‒ Balti“ ekipą.

2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 23:21 val., peržiūros: 1131

Pirmadienį, sausio 12 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje, įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Žaliai – Balti" ir svečių BC "Gazuotas pienas" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį minimaliu rezultatu – (13:12). Antrame kėlinyje svečiams pavyko laimėti kėlinį vienu tašku ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – (31:31). Antroje rungtynių dalyje "Žaliai – Balti" komanda visai subyrėjo, BC "Gazuotas pienas" tuo puikiai pasinaudojo ir laimėjo rungtynes rezultatu – (47:83).

Pirmasis kėlinys prasidėjo nelabai rezultatyviai, komandos pirmuosius taškus pelnė sužaidus apie 3 minutes. Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus svečiai pirmavo rezultatu – (4:6). Antroje kėlinio dalyje "Žaliai – Baltiems" pavyko laimėti atkarpą – (7:0) ir komandas skyrė 5 taškai – (11:6). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti BC "Gazuoto pieno" komandai, kurie laimėjo atkarpą – (2:6) ir po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo minimaliu skirtumu – (13:12).

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų tiksliomis atkarpomis. Pirmieji 4 taškus iš eilės pelnė šeimininkai, vėliau sekė 5 taškai svečių ir sužaidus 4 minutes rezultatas buvo lygus – (17:17). Antroje kėlinio pusėje BC "Gazuotas pienas" pataikė net 5 tolimus metimus, atsiplėšė nuo varžovų iki 6 taškų, bet išlaikyti persvaros nepavyko. "Žaliai – Balti" laimėjo paskutinių minučių atkarpą – (8:0) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – (31:31).

Trečiasis kėlinys priklausė svečiams. BC "Gazuotas pienas" sužaidė įspūdingą kėlinį, kuri laimėjo rezultatu – (7:25) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 18 taškų – (38:56).

Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo trečiojo, BC "Gazuotas pienas" laimėjo ir ketvirtą kėlinį 18 taškų persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (47:83)

Po laimėtų rungtynių BC "Gazuoto pieno" komandos treneris kalbėjo: "Šiaip nesitikėjome, kad bus tokia lengva antra rungtynių pusė. Buvome tik septyniese, žaidėme be trijų starto penketo žaidėjų, man tikrai kelią nuostabą. Šiaip "Žaliai – Balti" tikrai gera komanda, suka daug derinių, ką parodo jų pergalės prieš "ICE", "Lietuviškus patiekalus". Antras mačas nebus tikrai toks, kaip šita antra rungtynių pusė – toks lengvas. O mūms rytoj labai sunki dvikova prieš "Lietuviškus patiekalus"."

Žaliai-Balti: Domas Kondrotas – 9 tšk., Edgaras Vaičiūnas – 7 tšk., Darius Grigas – 7 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Stankevičius – 39 tšk. (9 išpr. praž.), Aidas Borodinas – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Justinas Pileckas – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įveikė Žaliai-baltus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)BC ,,Gazuotas Pienas“ iššvaistė 18taškų persvarą ir turėjo pripažinti „Baltic Transline“ ekipos pranašumą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 00:56 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.)