Lietuvos šaulių sąjunga vs Lietuviški patiekalai (75:91)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 1180

Sekmadienio A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Lietuvos šaulių sąjunga" (šeimininkai) ir "Lietuviški patiekalai" (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje "Lietuviški patiekalai" įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 75:91.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Lietuviški patiekalai". kurie per keletą minučių įgijo šešių taškų pranašumą.Po taiklaus A.Kaminsko tritaškio metimo skirtumas sumažėjo perpus ( 10:13). Vis dėlto, svečiai pademonstravo puikią gynybą kėlinuko pabaigoje ir laimėjo atkarpą 15:0, kur pranašumas išaugo iki 16 taškų. Rezultatas – 12:28.

Antrasis ketvirtis prasidėjo "Lietuvos šaulių sąjunga" ekipos spurtu ir įpusėjus kėlinukui skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 27:29). Po minutės pertraukėlės "LIetuviški patiekalai" žaidėjas J.Ališauskas atgaivino svečių puolimą ir jo dėka besibaigiant ketvirčiui atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 30:42.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus "Lietuvos šaulių sąjunga" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pradėjo lipti ant kulnų varžovams ( 41:46). Toliau "Lietuviški patiekalai" susitvarkė su savo puolimu ir su kiekviena minute pranašumas tik augo. Besibaigiant kėlinukui svečiai turėjo rekordinį šios dienos rungtynėse atotrūkį. Rezultatas – 52:69.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus po taiklaus T.Vyšniausko metimo pranašumas išaugo iki 21 taško, tačiau per keletą minučių "Lietuvos šaulių sąjunga" sumažino iki 15 taškų ( 64:79). Toliau nesustabdomai žaidė Justas Ališauskas, po kurio tritaškių metimų savo komandai atstatė 22 taškų pranašumą. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes šeimininkai sugebėjo sušvelninti skirtumą, tačiau to buvo maža ir pergalė šventė "Lietuviški patiekalai", rezultatu – 75:91.

Po laimėtų rungtynių "Lietuviški patiekalai" ekipos treneris, V.Pilipaitis, teigė:"Po praeitų rungtynių pralaimėtų , džiaugiamės iškovoję pergalę."

Lietuvos šaulių sąjunga: Tomas Kmitas – 24 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Nerijus Bijaminas – 16 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 11 tšk., Donatas Vozbinas – 11 tšk.

Lietuviški patiekalai: Justas Ališauskas – 30 tšk. (7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Edgaras Zaidelis – 23 tšk. (10 atk. kam.), Edvinas Adomaitis – 11 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:53 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:50 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)