Sportija vs Olympic (43:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Olympic“ po ilgosios pertraukos sutriuškino varžovus.

2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 23:50 val., peržiūros: 839

Vasario 4 dieną, Atžalyno vidurinėje mokykloje, susitiko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių, mažosios taurės komandos "Sportija" (šeimininkai) ir "Olympic" (svečiai). Šios dvi komandos žaidė antrąjį tarpusavio susitikimą. Praeitas rungtynes, po atkaklios kovos ir pratęsimo, pergale džiaugėsi "Olympic" krepšininkai. Tačiau šiandienos susitikime priešintis varžovams "Sportija" sugebėjo tik 2 kėlinius, po kurių komandas skyrė tik 2 taškai (24:26) svečių komandos naudai. Per likusius du kėlinius, įjungusi aukštesnę pavarą, "Olympic" komanda, be didesnio vargo, atsiplėšė nuo varžovų ir šventė pergalę rezultatu 68:43.

Rungtynės prasidėjo svečių komandos geresniu startu, kurie pelnė 7 taškus be atsako ir pirmavo 7:0. Sužaidus kelias minutes, šeimininkai taip pat pradėjo rinkti. Pataikę 3 tritaškius iš eilės, šeimininkų komanda atrodė nesiruošia sustoti ir sužaidus 7 minutes pirmavo 10 taškų skirtumu (17:7). Per likusį kėlinio laiką svečiai sumažino atsilikimą iki 7 taškų. Po 10 minučių priekyje rezultatu 19:12 "Sportija"

Antrasis ketvirtis buvo rungtynėse pats nerezultatyviausias. Per šį kėlinį, parodę geležinę gynybą ir varžovams leide viso labo įmesti tik 5 taškus "Olympic" krepšininkai, perėmė iniciatyvą ir kėlinį laimėjo rezultatu 14:5. Po 20 minučių žaidimo į priekį įsiveržė svečių ekipa 26:24

Po ilgosios pertraukos sugrįžę "Olympic" komanda nesiruošė stabdyti ir nuo pat pirmųjų minučių turėjo persvarą savo rankose, kuri per šį kėlinį išaugo iki dviženklio taškų skirtumo. Sužaidus 3 kėlinius svečiai pirmavo rezultatu 44:32

Ketvirtas ketvirtis taip pat prasidėjo svečių komandos nesibaigiančiomis rezultatyviomis atakomis, kurių dėka "Olympic" ekipa sugebėjo beveik dvigubai padidinti po 3 kėlinių turėtą pranašumą ir sužaidus 40 minučių turėjo 25 taškų pranašumą. Rezultatu 68:43 pergale džiaugėsi svečiai

Sportija: Tautvydas Skrupskelis – 15 tšk., Šarūnas Žemgulis – 14 tšk. (13 atk. kam.), Nerijus Niekis – 6 tšk.

Olympic: Žydrūnas Narjauskas – 13 tšk., Tomas Šimoliūnas – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Vaidas Mazaronis – 11 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Mineikis – 10 tšk., Darius Grigaitis – 10 tšk.

Po rungtynių "Olympic" komandos atstovas kalbėjo: Pergalę lėmė nusiteikimas. Praeitas rungtynes su jais žaisdami turėjom taip pat persvarą, bet rungtynių pabaigoje pradėjom nervuotis ir teko žaisti pratęsimą. Šitose rungtynėse susitarėm ramiai žaisti ir pamažu . Pirmąjį kėlinį pralaimėjom , tačiau kitus 3 laimėjom, pranašumą didinom palengva, sekėsi pabėgti greitose atakose ir iškovojome pergalę.

„Olympic“ po įtemptų varžybų, palaužė „Sportijos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Olympic“ užkūrė pirtį „KMAIK“ krepšininkams (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:35 val.)„SK Neveronys“ sutriuškino „Sportijos“ krepšininkus. (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)„Olympic“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „Košmaro“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:18 val.)„Kulautuva“ po atkaklios kovos palaužė „Sportiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:53 val.)„KMAIK“ tesią kovą dėl mažosios taurės (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:30 val.)„Žaliai‒balti“ sezoną pradėjo pergale prieš „Sportiją“ (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:29 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Olympic“ komanda nusileido „KMAIK“ ekipai. (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:50 val.)