Rind vs Compensa (73:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 10 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą.

2015 vasario 10 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 1379

Antradienį, vasario 10 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų statuse žaidę "Rind" ir svečių "Compensa" ekipos. Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (14:14). Antrame kėlinyje "Rind" komandai pavyko praleisti vos 5 taškus, kai patys pelnė 23 ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (37:19). Trečiame kėlinyje šeimininkai dar padidino skirtumą ir komandas skyrė jau 23 taškai – (57:34). Ketvirtame kėlinyje "Compensa" ekipai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (2:8), po kurios sužaidus 3 minutes komandas skyrė 6 taškai. Sužaidus dar 2 minutes "Rind" ekipai pavyko sumažinti atsilikimą per pusę ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 3 taškai – (5:8). Antroje kėlinio dalyje "Rind" komandai pavyko persverti rezultatą – (12:10), bet išlaikyti jo nepavyko ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (14:14).

Antrą kėlinį labai gerai pavyko sužaisti šeimininkų ekipai. "Rind" ekipai pakeitus gynybos sistema svečiai nerado kelio krepšio link. Sužaidus pirmas 5 minutes šeimininkai spurtavo – (10:5) – (24:19). Antroje kėlinio dalyje "Rind" komanda dar karta spurtavo – (14:0) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 18 taškų – (37:19).

Trečiame kėlinyje "Rind" komanda toliau diktavo sąlygas. Sužaidus pirmas 5 minutes šeimininkams pavyko dar padidinti skirtumą iki 25 taškų – (52:27). Visgi kėliniui baiginėjantis svečiams pavyko 2 taškais sumažinti skirtumą ir trečiais kėlinys baigėsi – (57:34).

Ketvirto kėlinio pradžia vėl nebuvo dėkinga "Compensos" ekipai. Svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (13:6) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 30 taškų – (70:40). Visgi rungtynėms baiginėjantis svečiai susiėmė, laimėjo atkarpą – (3:17) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (73:57).

Po laimėtų rungtynių "Rind" komandos treneris kalbėjo: "Džiaugiamės, kad pavyko revanšuotis. Šita komanda turnyrinėje lentelėje stovi aukščiau, negu mes ir mūsų komandai ta buvo principinė dvikova. Pirmame kėlinyje žaidėme apylygiai, vėliau pakrito tritaškiai ir pabėgome."

Rind: Airidas Tkačiovas – 24 tšk., Julius Demenius – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Marius Kazakevičius – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Compensa: Mindaugas Sakalis – 23 tšk., Ugnius Buda – 16 tšk. (10 atk. kam.), Justas Medekšas – 10 tšk. (6 perimt. kam.)

„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)„Rind“ įveikė grupės lyderius (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)