A.S.K. „Persvara“ – 2 vs Partizanas (53:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Partizanas“ nesunkiai įveikė savo varžovus

2014 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 13:14 val., peržiūros: 1409

Sekmadienį, lapkričio 23 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje susigrūmė "C" lygos, A pogrupio ekipos – "A.S.K. "Persvara" – 2" (šeimininkai) prieš "Partizanas" (svečiai). Pirmąjį kėlinį laimėję šeimininkai atrodė, kad nebus lengvai palaužiami šiose rungtynėse, tačiau antroje pusėje jų gynyba subyrėjo bei leido "Partizanui" iškovoti gan nesudėtingą pergalę.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo šeimininkai bei įgavo šiokį tokį pranašumą. Vis dėl to, kėliniui įpusėjus, svečiai persvėrė rezultatą ir įgavo keturių taškų pranašumą. D. Sprindčio vedini "Persvariečiai" laimėjo atkarpėlę 7:0 bei vėl įsiveržė į priekį, o pranašumą išlaikė iki kėlinio pabaigos. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 18:16. Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo išlygindami rezultatą, bet tuomet šeimininkai vėl spurtavo 7:0 ir įgavo didžiausią pranašumą iki tol. Tačiau po šio antausio atsigavusi "Partizano" ekipa spurtavo 0:15 bei persvėrė rezultatą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 28:33.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo dar vienu spurtu 3:11 bei įgavo jau dviženklią persvarą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, tad po trijų kėlinių "Partizanas" jau buvo gerokai nutolęs – 42:56. Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Persvariečiai" praleido dar vieną nesėkmingą atkarpą – 2:9 – ir leido varžovams įgauti jau daugiau kaip dvidešimties taškų pranašumą. Likusią kėlinio dalį "Partizanas" po truputį didino savo pranašumą bei iškovojo lengvoką pergalę, rezultatu 53:82.

A.S.K. „Persvara“ – 2: Domantas Sprindys – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytautas Juknevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Mitkus – 12 tšk.

Partizanas: Andrius Birulinas – 30 tšk. (6 perimt. kam.), Edvinas Zaurys – 12 tšk. (10 atk. kam.), Eligijus Baublys – 11 tšk., Justinas Kožemiakinas – 10 tšk.

„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo prieš savo varžovus (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Partizanas“ nesugebėjo įkąsti lyderiams (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:40 val.)A.Birulino vedami „Partizano“ krepšininkai įveikė „Grizlius“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:30 val.)