BC „Straight“ vs Sportija (79:55)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 01:43 val., peržiūros: 1344

Antradienį, gruodžio antrąją dieną, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje savas jėgas išbandė "C" lygos, F pogrupio komandos – BC "Straight" (šeimininkai) ir "Sportija" (svečiai). Pirmajame kėlinyje gan sėkmingai atsilaikę "Sportijos" krepšininkai, vėliau paleido varžovus į priekį ir pakovot dėl pergalės jiems jau nebebuvo vilčių.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir kėliniui įpusėjus, šeimininkai turėjo vos dviejų taškų pranašumą. Likusi kėlinio dalis buvo panaši, tad šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo gan kuklią persvarą – 17:13. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo "Straight" ekipa. Jie kėlinio pradžioje įgavo devynių taškų pranašumą. Visgi, "Sportijos" vyrai buvo nusiteikę kovingai ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Tuomet šeimininkai pradėjo spausti savo varžovus ir tai jiems atsipirko. Jie kėlinuką baigė 12:4 atkarpa ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau dviženklį pranašumą – 41:29.

Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė. "Straight" ekipa vėl po truputį didino savo turėtą pranašumą ir kėliniui įpusėjus, komandas skyrė jau aštuonioliką taškų. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė taškas į tašką, tad svečių deficitas išliko panašus. Po trijų kėlinių rezultatas 64:47. Lemiamas ketvirtis jau nieko nereiškė. "Straight" ekipa net nesiruošė pasigailėti varžovų ir toliau taikė spaudimą. Šeimininkų pranašumas šiame kėlinyje toliau augo ir jie iškovojo lengvoką pergalę, rezultatu 79:55.

BC „Straight“: Vilius Ramonas – 24 tšk. (18 atk. kam.), Arūnas Eitutis – 15 tšk., Laimonas Garnelis – 14 tšk.

Sportija: Šarūnas Žemgulis – 16 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tautvydas Skrupskelis – 16 tšk. (15 atk. kam.), Vaidotas Augustaitis – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris apie rungtynes nieko nepapasakojo, bet perdavė linkėjimus vienam statistui: "Praeitas varžybas su "Neveronim" statistas nesuprato kas yra negarbingas žaidimas, tai šitose varžybose parodėme kaip iš tikrųjų atrodo negarbingas žaidimas. Tik gaila, kad jisai nematė".

Paskutiniai komentarai (3 iš 19)

Anonimas2014 gruodžio 04 d., 16:44 val.
:D
andriuse2014 gruodžio 04 d., 15:31 val.
Ačiū už informaciją.
Atsiprašau Sportijos komandos vardu už komandos nario komentarą, jei tas komentaras ką nors įžeidė.
Andrius Mačiulis, Sportija.
Linas2014 gruodžio 04 d., 15:22 val.
išsiųsta asmeniškai emailu, tik nereikia barti, nes tai yra laisva vieta reikštis ir nieko blogo nėra, jei kas nors nori savo nuomonę pareiškia.
„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)„Kulautuva“ po atkaklios kovos palaužė „Sportiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:53 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)