Naujokai vs BK Centre (59:87)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 22:19 val., peržiūros: 1055

Sausio 11 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės tarp "Naujokų" (šeimininkai) ir "BK Centre" ekipų. "BK Centre" jau nuo pirmųjų minučių parodė, jog šiose rungtynėse jie yra favoritai. Jau ilgosios pertraukos metu svečiai turėjo 29 taškų pranašumą. "BK Centre" ekipoje tiesiog nesustabdomas buvo Tomas Petrauskas. Antroje rungtynių pusėje, "BK Centre" ekipa per daug nepersistengė. Tiesiog palaikė turimą pranašumą ir pasibaigus rungtynėms iškovojo lengvą pergalę rezultatu (59 – 87).

Vos tik prasidėjus rungtynėms, svečiai parodė, jog jie čia atėjo tik laimėti. Nieko nelaukę, "BK Centre" ekipos krepšininkai pradėjo atakuoti varžovų krepšį tiek iš arti tiek iš toli. O ir ginyboje svečiai tikrai nesnaudė. sužaidus 9 pirmojo kėlinio minutes, "BK Centre" savo varžovams buvo leidę įmesti tik 5 taškus (5-23). Visgi, šeimininkams pavyko užbaigti kėlinuką pelnant 5 taškus be atsako ir po pirmo kėlinuko rezultatas buvo (10 – 23) svečių naudai.

Antrasis kėlinukas prasidėjo labai panašiai kaip ir pirmasis. "Naujokams" pulti sekėsi labai sunkiai, o gintis dar sunkiau. "BK Centre" antrą kėlinuką pradėjo spurtuodami (2-11), taip įgaudami jau net 22 taškų pranašumą (12-34). Likusią kėlinuko dalį šeimininkų puolimas kiek atsigavo, tačiau svečių taip pat niekur nedingo. Taigi, likusią kėlinio dalį svečiai irgi sužaidė kiek geriau. Ilgosios pertraukos metu "BK Centre" priekyje buvo net 29 taškais (24 – 53).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje ryškiai pasikeitė. Šįkart jau "Naujokai" pradėjo kėlinuką spurtu (9-0), sumažindami skirtumą iki 20 taškų (33-53). Likusi kėlinuko dalis buvo gan apylygi. svečių ekipai šis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias. Per jį "BK Centre" krepšininkai pelnė 16 taškų. "Naujokai" laimėjo šį kėlinuką (19-16) ir po trijų kėlinių rezultatas buvo (43 – 69)

Paskutinis šių rungtynių kėlinukas jau tebuvo tik formalumas. Nei viena komanda per daug nebesistengė. Abi komandos tiesiog pažaidė lengvą krepšinį ir užbaigė šias varžybas. "BK Centre" iškovojo lengvą pergalę rezultatu (59 – 87).

Naujokai: Žygimantas Gulbinas – 18 tšk., Andrius Stankūnas – 11 tšk., Karolis Zaveckas – 10 tšk.

BK Centre: Tomas Petrauskas – 34 tšk. (18 atk. kam., 8 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Nikolaj Kirsanov – 28 tšk., Karolis Zokas – 13 tšk.

"BK Centre" komandos trenerė:

Kas jūsų nuomone lėmė pergalę tokiu taškų skirtumu?
"Pagalba ginyboje ir geras pataikymo procentas"

Pirmoje rungtynių pusėje susikrovę net 29 taškų pranašumą, antroje pusėje žaidėje ne taip agresyviai, bei atkakliai. Ar tai buvo daroma norint išvengti bereikalingų traumų?
"Na ne, tiesiog kai tiek daug vedi, natūraliai gaunasi jog žaidėjai atsipalaiduoja. Bet šaunuoliai vyrukai, vistiek ant galo truputį susiėmė. Neužmigo galutinai ant laurų."

„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:56 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Olympic“ (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:57 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)