LCP KK „Ragai“ vs Green Death (60:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 13 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę

2015 vasario 13 d., Penktadienis, 22:04 val., peržiūros: 1223

Penktadienį, vasario 13 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių A pogrupio rungtynės, tarp vietos LCP KK "Ragų" ir svečių "Green Death" ekipų. Susitikimo pradžioje kova buvo apylygė, tačiau antrą ir trečią ketvirčius geriau sužaidę svečiai turėjo dvylikos taškų persvarą. Paskutiniame kėlinuke atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir išplėšti pergalę rezultatu 60:56 (21:20, 6:12, 10:17).

Susitikimo pradžioje į priekį iškart atitrūko "Green Death" ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai sugebėjo surengti spurtą 9:0 ir perimti iniciatyvą bei įgyti minimalią persvarą, kurią sugebėjo išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos. 21:20.

Antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus. Jo pradžioje aštuonis iš eilės taškus pelnė "Green Death" ir perėmę iniciatyvą į savo rankas įgijo septynių taškų pranašumą. Į tai aikštės šeimininkai atsakė taikliu tolimu metimu ir kiek sumažino atsilikimą, tačiau iki ilgosios pertraukos pradžios tvirtai laikęsi svečiai išsaugojo penkių taškų persvarą. 27:32.

Po pertraukos abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių svečių krepšininkai pirmavo keturiais taškais, tačiau ilgai netrukus "Green Death" surengė spurtą 0:11 ir padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Vis tik, dar spėję pataikyti tolimą metimą LCP KK "Ragai" sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. 37:49.

Paskutinėje rungtynių dalyje kiek netikėtai spurtavę aikštės šeimininkai parodė, kad nereikia jų per anksti palaidoti, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo. Kiek vėliau "Green Death" dar sugebėjo šiek tiek atsigriebti, tačiau per likusias dvi minutes nei taško nepelnę svečiai, kai tuo tarpu LCP KK "Ragai" surinko dar septynis, turėjo pripažinti priešininkų pergalę. 60:56.

Po sunkios pergalės nugalėtojų treneris Mindaugas Kazikaitis trumpai kalbėjo: "Pradžioje mūsų gynyba šlubavo truputį, vėliau pradėjome gerai gintis ir pataikyti. Šiek tiek teisėjai į abi puses negerai švilpė".

LCP KK "Ragai": Justinas Kursevičius – 28 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Kazikaitis – 10 tšk. (11 atk. kam.), Viktoras Žukauskas – 7 tšk.

"Green Death": Petras Aleksonis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 17 tšk., Igoris Konovalenko – 8 tšk.

Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:49 val.)Ketvirtajame kėlinyje kur kas geriau atrodę „Olimpo“ krepšininkai, iškovojo pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:00 val.)Rungtynių kontrolę savose rankose turėję „LCP KK „Ragai“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:33 val.)Tragiškai pirmą kėlinį sužaidusi A.S.K „Persvara“-2, apmaudžiai nusileido LCP „Ragai“ ekipai (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:42 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)Ketvirtfinalio starte „Rind“ patiesė be keitimų rungtyniavusius LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 14 d., šeštadienis, 00:30 val.)Tragiškai iš toli atakavę LCPP KK „Ragai“ nusileido „New Team“ ekipai (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 00:44 val.)Fantastiškai gynyboje sužaidę „Lietuvos šaulių sąjunga“ pratęsė seriją lemiamoms rungtynėms (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)