Green Death vs Hidraulinės sistemos (49:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Green Death“, kurie pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 23:44 val., peržiūros: 1088

Lapkričio 17-ąją dieną, Jurgio Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Green Death" ir "Hidraulinės sistemos". Nors du kėlinius vyko įtempta ir atkakli kova, tačiau antrojoje rungtynių pusėje "Green Death" neatsilaikė ir pralaimėjo negausiai susirinkusioms "Hidraulinėms sistemoms" – 49:73 (16:20, 14:11, 11:25, 8:17).

Rungtynes keturiais "Green Death" taškais (4:0), tačiau S.Klimkevičius atsakė tritaškiu. Vėliau "Green Death" ir "Hidraulinės sistemos" apsikeitė tritaškiais ir skirtumas nepakito. Nors "Green Death" spurtavo (7:2) ir padidino skirtumą iki 6 taškų (14:8), kėlinį galingiau užbaigė "Hidraulinės sistemos", kurios laimėjo atkarpą (2:12) ir išsiveržė į priekį – 16:20.

Antrajame kėlinyje "Green Death" vėl persverė rezultatą (24:21) ir beveik viso kėlinio metu buvo priekyje. Visgi kėlinuko pabaigoje T.Vainorio ir S.Klimkevičiaus metimai išvedė į priekį "Hidraulines sistemas" – 30:31.

Po ilgosios pertraukos "Hidraulinės sistemos" pradėjo švaistyti tritaškius, laimėjo atkarpą (3:19) ir įgijo solidų 17 taškų pranašumą – 33:50. Vėliau "Green Death" šiek tiek atsigvo ir sumažino skirtumą iki 15 taškų (41:56). Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. "Green Death" pralaimėjo dar vieną atkarpą (2:13) ir skirtumas išaugo iki 26 taškų (43:69), o vėliau ir iki rekordinių 27 taškų – 46:73. Paskutinį tašką rungtynėse padėjo L.Stašinskas pataikęs tritaškį ir nustatęs galutinį rezultatą – 49:73.

Green Death: Linas Stašinskas – 15 tšk., Igoris Konovalenko – 8 tšk. (5 perimt. kam.), Valdas Valksmanas – 8 tšk.

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Tomas Vainoris – 13 tšk., Marius Šumlinskas – 11 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Po rungtynių, "Hidraulinių sistemų" strategas, V.Kirilovas, kalbėjo:

- Turiu vieną sakinį, negausiai, bet užtikrintai. Patys matėte, lužis buvo trečiojo kėlinuko pradžioje. Iš esmės gerai patempėme trečią ketvirtį, susikrovėme pranašumą ir pavyko jį išsaugoti. O varžovai galėjo labiau pakovoti. labai daug klaidų buvo antroje pusėje, kamuolių perdavimo, tai va sakyčiau čia ir mūsų pasitaikė tokių liaupsusų ir jų. Na, o varžovai gali pakovoti, tik tai labai turi būti užtikrinti.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

droidas2014 lapkričio 19 d., 23:04 val.
Ne toj lygoj hidraulai turetu zaist :)
„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“. (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:52 val.)„Kaunas“ pratęsė „Green Death“ pralaimėjimų seriją iki penkerių. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 01:45 val.)Tragiškai iš toli antrojoje rungtynių pusėje atakavę „Darbiečiai“ pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“, kurie pergalių seriją pratęsė iki 12 (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš „Aureliną“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 22:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)