Kėdainiai & Addeco vs Rind (79:48)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rind“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainių & Addeco“ ekipai

2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 00:20 val., peržiūros: 1469

Trečiadienį, lapkričio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių B pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kėdainių & Addeco" ir svečių "Rind" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios sėkmingai puolime žaidę aikštės šeimininkai įgijo solidų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė jau trečią pergalę. 79:48 (26:7, 10:9, 16:11, 27:21).

Pačioje rungtynių pradžioje abi ekipos dar apsikeitė rzultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus aikštės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir padidino savo pranašumą iki šešių taškų. Kiek vėliau, "Kėdainiai & Addeco" surengė įspūdingą spurtą 13:0, kuris tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos bei suteikė šeimininkams devyniolikos taškų pranašumą. 26:7.

Antrame kėlinuke žaidimas kiek išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų nemažėjo. Nors svečių krepšininkams pavykdavo šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau čia pat rezultatyviais išpuoliais atsakydavę "Kėdainiai & Addeco" susigrąžindavo turėtą persvarą. Prieš pat ilgąją pertrauką sėkmingiau sužaidę šeimininkai sugebėjo padidinti savo persvarą iki dvidešimties taškų. 36:16.

Po ilgosios pertraukos kelis epizodus sėkmingiau sužaidę "Rind" ekipos krepšininkai nežymiai sušvelnino atsilikimą, tačiau neilgam, nes netrukus šeimininkai ir vėl "įsėdo" į savo puolimo mašiną ir spurtavę 12:0 padidino skirtumą tarp komandų iki 29-ių taškų. Per likusį laiką iki trečiojo ketvirčio pabaigos svečiams dar pavyko šiek tiek sumažinti savo atsilikimą. 52:27.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir joje aikštės šeimininkai nestokojo efektingų epizodų. Nors pirmoje šio kėlinuko pusėje žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui šeimininkai dar kartą spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis - keturiasdešimt taškų. Pačioje rungtynių pabaigoje atsibudo "Rind" ekipos snaiperis J.Demenius, kuris pataikė tris tolimus metimus, tačiau šie nieko nebelėmė ir pergale džiaugėsi "Kėdainiai & Addeco". 79:48.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Kęstutis Zinkus kalbėjo: "Praeitose rungtynėse buvome stipriai sutriuškinti, todėl šiandien norėjome patys atsigauti psichologiškai. Iš dalies viskas pavyko, gerai užpuolėme, pataikėme ir laimėjome".

"Kėdainiai & Addeco": Mindaugas Dilys – 32 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 15 tšk., Martynas Šležys – 13 tšk., Dovydas Čepas – 11 tšk.

"Rind": Julius Demenius – 14 tšk., Marius Sausaitis – 12 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Airidas Tkačiovas – 10 tšk.

„Aurelinas“ turėjo pripažinti „Kėdainių & Addeco“ pranašumą (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Dumblas“ neturėjo vargo su „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkais (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:22 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Rind“ pirmą pergalę pasiekė sutriuškindami „Kauno Liberalai“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:57 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)