LCP KK „Ragai“ vs Žaliai-Balti (93:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

LCP KK „Ragai“ pasinaudojo šansu patekti į Didžiąją taurę

2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 23:41 val., peržiūros: 1306

Ketvirtadienį, vasario 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos dvikova dėl vietos Didžiojoje taurėje, kurioje susitiko vietos LCP KK „Ragai“ bei svečiai „Žaliai-Balti“. Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai atrodė kur kas pajėgesni tiek puolime, tiek gynyboje. „Ragų“ puolimas šiandien blizgėjo ir pataikymas iš žaidimo siekė beveik 60 procentų, tad jie be didesnio vargo iškovojo triuškinančią pergalę bei tuo pačiu kelialapį į Didžiąją taurę, kur išbandys jėgas su kur kas stipresniais varžovais.

Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek geresniu šeimininkų ekipos žaidimu. Jie įsiveržė į priekį 10:3. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet „Ragai“ po truputį tolo nuo varžovų ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigą komandos sužaidė apylygiai, tad „Žaliai-Baltų“ deficitas išliko dviženklis. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 26:16. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo 9:0 spurtu, į kurį svečiai atsakė penkiais taškais paeiliui. Vėliau sekė dar aštuoni „Ragų“ taškai be atsako, o kėlinuką komandos užbaigė keliomis sėkmingomis atakomis. Svečiai po patirtų duobių šiame kėlinyje leido varžovams pabėgti dar toliau ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:27.

Trečiojo kėlinuko pradžia buvo gan apylygė. Komandos neleido viena kitai suregzti sėkmingų atkarpų, tad tenkinosi sėkmingomis atakų baigtimis. Kėlinukui įpusėjus „Ragai“ pelnė 14 taškų, į kuriuos svečiai atsakė trimis tolimais metimais. Ketvirtį komandos užbaigė pelnydamos dar po penkis taškus ir po trijų kėlinukų „Ragų“ pranašumas buvo daugiau nei akivaizdus – 74:46. Ketvirtajame kėlinyje jokios intrigos nebeliko. „Ragai“ jau buvo sukaupę tokį pranašumą, kurį be būtų be galo sunku panaikinti. Šeimininkai šį kėlinį vėlgi laimėjo, o tuo pačiu ir pačias rungtynes. „Ragai“ pasinaudojo duotu šansu bei iškopė į Didžiąją taurę, kur toliau tęs kovas, tik šįkart jau su kur kas pajėgesniais varžovais. Galutinis rungtynių rezultatas 93:60.

LCP KK „Ragai“: Justinas Kursevičius – 32 tšk., Tomas Butkevičius – 15 tšk., Mindaugas Kazikaitis – 14 tšk., Mindaugas Gilius – 11 tšk., Viktoras Žukauskas – 10 tšk.

Žaliai-Balti: Deividas Šikšnys – 20 tšk., Edgaras Vaičiūnas – 11 tšk., Aivaras Pūras – 9 tšk.

LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:11 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „BL OLD“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 10:07 val.)LCP KK „Ragai“ tiesiog išsityčiojo iš „Bl Old“ ekipos jų pačių arenoje. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:46 val.)LCP KK „Ragai“ antrą kartą įveikė „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:50 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ po atkaklios kovos iškovojo svarbią pergalę (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:38 val.)LCP KK „Ragai“ atlaikė varžovų spaudimą rungtynių pabaigoje ir iškovojo pergalę. (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:18 val.)Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:04 val.)