Savi vs BC „Straight“ (53:78)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

BC ,,Straight“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš ,,Savi“ ekipą.

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 00:28 val., peržiūros: 1025

Sausio 20 dieną ,,C" lygos ,,ALTreklama" pirmenybėse šeimininkai ,,Savi" priėme svečius BC ,,Straight".Pirmoje rungtynių pusėje svečiai nesugebėję išnaudoti klystančių šeimininkų turėjo grumtis atkaklioje kovoje taškas į tašką (33:35) Tačiau ,,Savi“ ekipa nesugebėję toliau įveikti svečių spaudimo ties vidurio linija turėjo pripažinti BC ,,Straight“ pranašumą (53:78)

Rungtynių pradžioje šeimininkai labai dažnai klydo, tačiau tuo svečiai nepasinaudojo ir neatitolo nuo oponentų ir pirmąjį kėlinį komandos baigė lygiu rezultatu ( 16:16)

Antrajame kėlinyje šeimininkai klydo mažiau ir tai leido jiems įsiveržti į priekį, tačiau kėlinio antroje pusėje BC ,,Straight“ ekipa surengė spurtą (5:14) ir po dviejų kėlinių turėjo neženklią 2 taškų persvarą. (33:35).

Po ilgosios pertraukos svečių ekipa surengė spurtą(2:10), kurio priekyje buvo Arūnas Eitutis perėmęs 4 kamuolius. Šeimininkai po šio spurto atsakė laimėdami atkarta (5:0), tačiau po 30 minučių žaidimo svečiai buvo priekyje (46:57).

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas nesikeitė šeimininkai klydo toliau, o tuo pasinaudoję svečiai tolo ir rungtynes laimėjo užtikrintu rezultatu (53:78)

Savi: Liudas Kurtinaitis – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Dainius Povilauskas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Aurimas Viesulas – 10 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 29 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Laucevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Ernestas Arbačiauskas – 12 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Po rungtynių BC ,,Straight“ treneris teigė, po paskutinio pralaimėjimo grupes varžybose prieš A.S.K ,,Persvara“ & Orca.lt komandą, ekipa suprato, kad dar turi kur tobulėti.Šiandien susirinkom gana gausiai į varžybas, žaidėjai atėjo susikaupę ir laimėjom.

BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)BC „Straight“ nerezultatyvioje kovoje pranoko „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)BC „Straight“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:47 val.)BC „Straight“ komanda netikėtai įveikė svečius iš Kėdainių. (2015 vasario 24 d., antradienis, 23:16 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)„BC ,,Straight“ sezoną pradėjo nušluodami jaunuosius „Krepšininkas.net“ vaikinus. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 00:00 val.)