Sporto manija vs KK „13" (95:48)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Chaotiškose rungtynėse lengva pergale džiaugėsi „Sporto manija“

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 23:50 val., peržiūros: 946

Trečiadienį, gruodžio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių I pogrupio rungtynės, tarp vietos "Sporto manijos" ir svečių KK "13" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aiškiais favoritais laikyti šeimininkai sėkmingai tai įrodinėjo. Chaotiško žaidimo kupinose rungtynėse netrūko ir emocijų, dėl kurių technine bei diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas svečių žaidėjas J.Gudavičius, o "Sporto manijos" gretose nervai neišlaikė D.Rinkūnui, kuris taip pat užsidirbo techninę pražangą, tačiau nepaisant to aikštės šeimininkai džiaugėsi pirma pergale antrame etape. 95:48 (24:7, 15:12, 27:11, 29:18).

Susitikimo pradžioje kelias sėkmingas iš eilės atakas surengę šeimininkai šiek tiek atitrūko, tačiau netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir KK "13", taip sušvelnindami savo atsilikimą. Vis tik, vietoje nestovėjusi "Sporto manija" surengė spurtą 12:0 ir dar labiau nutolo nuo savo varžovų, kurie, per likusį laiką stebuklų nenuveikė. 24:7.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos žaidė labai greitai, tačiau ne efektingai, tai yra pasipylė abiejų komandų klaidų virtinė. Vis tik, pirmieji susiėmė aikštės šeimininkai, kurie sugebėjo surengti dar vieną spurtą ir taip dar labiau padidinti skirtumą tarp komandų, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios KK "13" sugebėjo šiek tiek atsigriebti ir sumažinti savo deficitą. 39:19.

Po ilgosios pertraukos kiek pagyvėjo svečių ekipos puolimas, tačiau netrukus jis buvo nuslopintas žaibiškų "Sporto manijos" išpuolių, kurių dėka jiems pavyko surengti spurtą net 14:0. Po šios atkarpos skirtumas tarp komandų šoktelėjo jau net iki 34-ių taškų, o per likusį laiką ir iki 36-ių taškų. 66:30.

Paskutinės rrungtynių dalies pradžioje nervai neišlaikė svečių ekipos žaidėjui J.Gudavičiui, kuris užsidirbo techninę pražangą, o tuoj pat pradėjęs plūsti teisėją ir diskvalifikacinę pražangą, dėl kurios buvo priverstas palikti aikštę. Vėliau žaidimas tarp komandų kiek išsilygino ir jos abi viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus kantrybė trūko ir "Sporto manijos" žaidėjui D.Rinkūnui, kuris sviedė kamuolį į varžovą ir buvo nubaustas technine pražanga. Tačiau tai įtakos rezultatui neturėjo ir pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 95:48.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Modestas Vaškūnas kalbėjo: "Manau, kad mes esame šiek tiek stipresni. Galbūt jų buvo mažiau susirinkę, tačiau mums buvo tikrai lengviau žaisti, paprasčiausiai žaidėme savo žaidimą ir nieko išskirtinio mes neparodėme".

"Sporto manija": Mantas Kudirka – 27 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Ruslanas Babilevas – 17 tšk. (15 atk. kam.), Rytis Adžgauskas – 15 tšk., Deividas Rinkūnas – 13 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mindaugas Mackevičius – 11 tšk. (6 perimt. kam.)

KK "13": Audrius Labanauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Pajeda – 8 tšk. (5 perimt. kam.), Linas Stankevičius – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Booooooooo2014 gruodžio 10 d., 23:55 val.
Zaide ne D.Butkus o E.Puikys pakeiskit
Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Olympic“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)Rezultatyviose ir įtemptose rungtynėse pergalę šventė „KK13“ ekipa. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 13:56 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:40 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno SRC – 2“ krepšininkus (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Sporto Manija" ir antrose rungtynėse nesulaukė pasipriešinimo iš "Kauno". (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 22:25 val.)Įspūdingai atakavusi „Sporto Manija“ sutriuškino „Bc Ambi“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)