VU KHF vs Savi (91:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 09 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„VU KHF“ atsilaikė prieš toliašaudę „Savų“artileriją ir iškovojo pergalę.

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 11:19 val., peržiūros: 685

Sausio 9-ąją, "Santaros" gimnazijoje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "VU KHF" ir svečių "Savi". Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą savo rankose laikė šeimininkai ir tik tolimų metimų dėka svečiai sugebėjo pirmajame kėlinyje pademonstruoti intrigą. Vėliau šeimininkai vis tolo ir nors "Savi" nepasidavė iki paskutinio varžybų švilpuko,visgi turėjo pripažinti šiandieninių savo varžovų pranašumą 91:70.

Rungtynes ekipos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis,po kurių 7:6 priekyje buvo svečiai. Tuomet šeimininkai naudodamiesi skylėtą priešininkų gynyba,aštriais reidais po krepšiu surengė spurtą 12:2 ir atitolo 18:9. Ir nors atrodė,kad šeimininkų spurtas išmuš priešininkus iš vėžių ir leis tvirtai periimti iniciatyvą,"Savi" pademonstravo savo šio sezono pagrindinį ginklą-tolimus metimus. Po 4iš eilės tolimų bombų bei taiklaus baudos metimo,svečiai kėlinuką pabaigė atkarpa 13:5 ir po pirmojo ketvirčio turėjo tik 1taško deficitą 22:23.

Antrajame svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį 27:25,tačiau tuomet krito į duobę, o M.Lukausko 8taškai padėjo savo komandai surengti spurtą 17:0 bei pirmą kartą šiose rungtynėse įgyti dviženklį pranašumą (42:27). "Savi" ekipa niekaip neatrado savojo žaidimo šiame ketvirtyje ir pralaimėję jį 13:25,prieš didžiąją pertrauką turėjo 13taškų deficitą. 35:48.

Po pertraukos lyderio vaidmens ėmėsi D.Povilauskas,kuris surengė savo solo šou,pelnė 7taškus ir sumažino deficitą iki 8 -47:55. Visgi kėlinuko pabaiga buvo sėkmingesnė šeimininkams,kurie puikiai dalindamiesi kamuoliu ištampė varžovų gynybą,taip palikdami laisvus kelius link varžovų krepšio. "VU KHF" ketvirtį užbaigė spurtu 15:4 ir prieš lemiamą ketvirtį jautėsi itin saugiai. 70:51.

Nors paskutiniajame ketvirtyje svečiai nesiruošė kelti abltų vėliavų ir dėjo visas pastangas sumažinti turimą taškų deficitą,tačiau į varžybas atvykę tik penkiese tiesiog pritrūko jėgų. "VU KF" užtikrintai išlaikė turimą pranašumą bei šventė pergalę,rezultatu 91:70, kuri buvo pirmoji antrajame etape,tuo tarpu jų oponentai patyrė jau 5-ąją nesekmę ir išlieka turnyrinės lentelės dugne.

Po varžybų nugalėtojų atstovas V.Bulkevičius sakė: " Susirinkome pirmą kartą po švenčių,buvo gan sunku įsibegėti. Varžovai nėra itin pajėgūs,todėl buvo puiki proga atgauti žaidybinį ritmą. Stengsimės pasiekti geresnių rezultatų sezone."

VU KHF: Marius Lukauskas – 31 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tadas Žirgulis – 14 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Audrius Žilinskas – 14 tšk., Vytis Bulkevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Kiveris – 10 tšk.

Savi: Dainius Povilauskas – 28 tšk., Tomas Pažereckas – 17 tšk., Gintautas Petrulis – 12 tšk. (8 rezult. perd.), Karolis Bankauskas – 11 tšk.

„VU KHF“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2014 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)„VU KHF“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:40 val.)„VU KHF“ krepšininkai atsilaikė prieš „Dumblą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:01 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Dienos rungtynėse „VU KHF“ teko pakovoti dėl pergalės prieš „Partizaną“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 21:16 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VU KHF“ vos nepaleido iš rankų pergalės prieš „LCP KK Ragai“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:30 val.)