KK „13" vs Košmaras (59:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Košmaras“ paskutinėmis sekundėmis paleido pergalę iš savo rankų

2014 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 17:49 val., peržiūros: 726

Šeštadienį, lapkričio 22 dieną, A.Sabonio KC Įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALLTreklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos KK "13“ ir svečių „Košmaro“ ekipų. Nors pirmame kėlinuke kiek pranašesni buvo svečiai, tačiau antrojo ketvirčio metu KK „13“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų. Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau klostėsi lygiai, todėl trečiame kėlinuke stebuklų neįvyko. Paskutinė rungtynių dalis buvo itin įtempta, tačiau iki galo žaidę KK „13“ išplėšė pergalę rezultatu 59:57.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo penkiais iš eilės „Košmaro“ taškais, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir komandos žaidė panašiai. Vis tik, artėjant pirmojo kėlinio laikui geriau sužaidę svečių krepšininkai sugebėjo įgyti septynių taškų pranašumą. 10:17.

Antrasis kėlinukas prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atkarpomis, tačiau netrukus spurtavę aikštės šeimininkai pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai įgydami minimalų pranašumą. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai ir ryškaus favorito nebuvo, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė du taškai. 25:27.

Po ilgosios pertraukos ir toliau tarp komandų vyko atkakli kova, todėl pirmaujanti komanda pasikeitė dar ne kartą, tačiau nei vienai iš jų žymiau atitrūkti nepavyko. Kėlinuko viduryje kiek geriau sužaidę „Košmaro“ krepšininkai nežymiai atitrūko, bet nusileisti neketinę KK „13“ žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas. 43:41.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje, kaip jau buvo įprasta ir tikėtasi, abi komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, todėl didžiąją dalį laiko rezultatas buvo lygus. Įpusėjus ketvirčiui spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo atsiplėšti nuo varžovų aštuonių taškų skirtumu. Kiek vėliau svečių krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo, o dar vėliau, po taiklaus tolimo ir persverti rezultatą savo naudai. Vis tik, charakterį pademonstravę KK „13“ sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 59:57.

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Remigijus Babenskas – 15 tšk. (13 atk. kam.), Jonas Gudavičius – 14 tšk.

"Košmaras": Gediminas Šerpetauskis – 16 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laurynas Svaikauskas – 16 tšk., Petras Kuzminskas – 10 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam.)

„Elektromontuotojas“ paskutiniame kėlinyje palaužė be keitimų likusius „Košmaro“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Kaunas“ nušlavė KK „13“ krepšininkus, taip palikdamas juos be pergalių (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:17 val.)Chaotiškose rungtynėse lengva pergale džiaugėsi „Sporto manija“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Darbiečiai“ nepaliko jokių vilčių KK „13“ krepšininkams (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:14 val.)Birštono „Olimpas“ po nelengvos kovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:31 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ iškovojo lengvoką pergalę (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:31 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)Rezultatyviose ir įtemptose rungtynėse pergalę šventė „KK13“ ekipa. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 13:56 val.)