Naujokai vs BC „Liuksas“ (66:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“

2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 20:05 val., peržiūros: 1111

Vasario 15 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Naujokai" (šeimininkai) ir BC "Liuksas" ekipos. Ganėtinai permainingose rungtynėse, abi ekipos parodė, jog yra vertos viena kitos. Tačiau, svečiai daug geriau sužaidė ketvirtą kėlinuką ir iškeliavo iš sporto salės iškovoję pergalę rezultatu (66 – 76).

Rungtynėms prasidėjus, svečiai nieko nelaukę išsiveržė į priekį (0-6). Šeimininkų puolimas atrodė kiek pakrikęs ir nestabilus. Tačiau po kelių minučių viskas susitvarkė. Šeimininkai "pagavo" savo žaidimą ir pradėjo kibti svečiams į atlapus. Na o antroje kėlinuko pusėje, visiškai dominavo. Kėlinuko pabaigoje spurtavę (11-2), "Naujokai" laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu (19 – 15).

Antrasis kėlinukas buvo visiška priešingybė pirmojo pabaigai. Šeimininkų puolimas vėl užstrigo, na o svečiai tuo tarpu pakilo ant bangos. Po to kai kėlinuko pradžioje abi ekipos apsikeitė vienu kitu taikliu metimu, BC "Liuksas" sužaidė atkarpą (0-12) ir išsiveržė į priekį (24-29). Likusi kėlinuko dalis buvo apylygė, bei palyginus labai rami. Atakos vyko kur kas lėtesnės ir daug metimų skriejo pro šalį. Ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (33 – 36) svečių komandos naudai.

Trečią kėlinuką kiek geriau pradėjo svečiai. Pradėję kėlinuką (4-9), jie padidino savo persvarą iki 8 taškų (35-43). Tačiau tada atėjo šeimininkų eilė spurtui. "Naujokai" sužaidė atkarpą (11-0) ir vėl išsiveržė į priekį. Kėlinuko pabaiga buvo labai lygi. Abi ekipos apsikeitė keliais taikliais metimais ir šiam kėlinukui pasibaigus "Naujokai" pirmavo rezultatu (54 – 53).

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo gan lėtu, bei daug labiau poziciniu krepšiniu. Ketvirtojo kėlinuko pradžia buvo labai panaši į trečiojo pabaigą. Abi ekipos apsikeitė keletu taiklių metimų ir rezultatas pernelyg nepakito. Tačiau po to svečiai griebėsi iniciatyvos ir spurtavę (0-11) atitolo nuo savo varžovų (60-68). Nors šeimininkai dar buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų, tačiau svečiai užtikrintai užbaigė šį kėlinuką ir iškovojo pergalę rezultatu (66 – 76).

Naujokai: Žygimantas Gulbinas – 16 tšk. (14 atk. kam.), Edvinas Povilaitis – 14 tšk., Tomas Čepkauskas – 12 tšk.

BC „Liuksas“: Tomas Ziutelis – 23 tšk. (11 atk. kam.), Julius Fiodorovičius – 14 tšk., Mindaugas Dobrovolskis – 14 tšk., Simonas Ziutelis – 12 tšk. (7 išpr. praž.)

„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)Atkakliose rungtynėse „Sportija“ palaužė „Naujokus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 20:59 val.)BC „Ambi“ po atkaklios kovos palaužė „Naujoku“ ekipą. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:16 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)BC „Liuksas“ laimėjo tik po pratęsimo (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:16 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)BC „Liuksas“ neprilygo grupės lyderiams (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“. (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 16:00 val.)