Naujokai vs Olympic (59:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 20:27 val., peržiūros: 1084

Sekmadienio vakarą VDU "Rasos" gimnazijoje, "ALTreklama" C lygos O pogrupio rungtynėse "Naujokai" priėmė "Olympic" krepšininkus. Nors rungtynės nepasižymėjo itin dideliu rezultatu, kovingumo ir intrigos netrūko, pagrindinis susitikimo laikas baigėsi lygiu rezultatu, o pratęsime aikštės šeimininkai įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 59:50.

Susitikimo pradžia sėkmingiau klostėsi "Olympic" krepšininkams, svečiai išsiveržė į priekį 5:12, tačiau kėlinuko pabaigoje "Naujokai" ssusiėmė ir persvėrė rezultatą – 15:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais iš eilės šeimininkų taškais (19:14), o varžovai atsakė tuo pačiu vėl sumažindami skrtumą iki minimumo. Po penkių iš eilės P.Užkurnio taškų "Olympic" išsiveržė į priekį 21:23, tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai – 28:25.

Po ilgosios pertraukos fortūna šypsojosi svečiams, "Olympic" demonstravo pavyzdingą gynybą ir į savo krepšį praleido vos penkis taškus, laimėdami kėlinuką 5:10 išsiveržė į priekį 33:35.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje svečiai padidino pranašumą iki šešių taškų (33:39). "Naujokai" netrukus priartėjo iki trijų taškų (38:41), tačiau "Olympic" pelnė pankis taškus iš eilės ir padidino pervsarą iki aštuonių taškų (38:46). Likus mažiau nei dviems minutėms iki rungtynių pabaigos "Naujokai" surengė greitą aštuonių taškų spurtą ir išplėšė pratęsimą – 46:46.

Papildomas kėlinukas kiek sėkmingiau prasidėjo svečiams, "Olympic" išsiveržė į priekį, tačiau aikštės šeimininkai baigė rungtynes spurtu 9:1 ir iškovojo perglę rezultatu 59:50

Naujokai: Karolis Zaveckas – 18 tšk., Edvinas Povilaitis – 12 tšk., Tomas Čepkauskas – 12 tšk.

Olympic: Paulius Užkurnys – 21 tšk., Vaidas Mazaronis – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gytis Baltrušaitis – 6 tšk.

„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:56 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)BC „Ambi“ po atkaklios kovos palaužė „Naujoku“ ekipą. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Naujokai“ šventė pergalę, tačiau į aštunfinalį žengė „Green Death“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:03 val.)„Olympic“ po įtemptų varžybų, palaužė „Sportijos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:33 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Olympic“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:44 val.)