Komanda X vs Kolpingo kolegija (72:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“

2015 sausio 06 d., Antradienis, 23:50 val., peržiūros: 1080

Sausio 6 dieną, Kauno Varpo gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės tarp "Komandos X" (šeimininkai) ir "Kolpingo kolegijos". Šios rungtynės jau nuo pat pradžių parodė, jog kaunasi dvi lygiavertės komandos. Abi ekipos kovėsi taškas į tašką daugiau nei 3 kėlinukus. Visgi, ketvirtojo kėlinio antroje pusėje "Komanda X" sugebėjo atitrūkti nuo varžovų bei išlaikyti įgautą persvarą. Jie laimėjo šias rungtynes rezultatu (72 – 65).

Rungtynėms prasidėjus, buvo aišku, jog kaunasi lygiavertės komandos. Nors pirmąjį spurtą surengė svečiai (2-7), tačiau nepraėjo daug laiko kol šeimininkai atsitiesė. Negana to, "Komanda X" užbaigė kėlinuką trimis taikliais tritaškiais ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje rezultatu (17 – 16).

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai visiškai nebekontroliavo padėties. Sekė klaida po klaidos. Per pirmąsias 5 antrojo kėlinio minutes "Kolpingo kolegija" suklydo net 7 kartus, kas leido šeimininkams įgauti 8 taškų pranašumą (28-20). Tačiau, antroje kėlinuko pusėje, svečiai susiėmė ir pradėję žaisti taip, kaip žaidė pirmam kėlinuke, prisivijo varžovus. O kėlinuko pabaigoje svečiams netgi pavyko persverti rezultatą į savo pusę. Taigi, ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (30 – 31) "Kolpingo kolegijos" naudai.

Trečią kėlinuką kur kas geriau pradėjo svečiai. Spurtavę (2-8), jie sukaupė 7 taškų pranašumą (32-39). Tačiau šeimininkai parodė, jog jie lengvai nepasiduos. Antrą kėlinuko pusę kiek geriau sužaidusi "Komanda X" sugebėjo išlyginti rezultatą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (49 – 49).

Paskutinis rungtynių kėlinukas iš pirmo žvilgsnio turėjo būti be galo įtemptas, bei nugalėtoją turėtų išaiškinti lemiami metimai, tačiau taip nebuvo. Maždaug trečią ketvirto kėlinio minutę šeimininkai pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų. Na, o likus vos kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos "Komanda X" turėjo net ir dviženklį pranašumą (68-58). "Kolpingo kolegija" nė neketino pasiduoti. Jie bandė taikyti spaudimo taktiką, bei bauduoti prastai baudas metančius varžovų žaidėjus, tačiau jiems tiesiog pritrūko laiko. "Komanda X" iškovojo pergalę rezultatu (72 – 65).

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Kursevičius – 13 tšk.

Kolpingo kolegija : Simas Pakeltis – 18 tšk. (12 atk. kam.), Vaidas Česnauskis – 11 tšk., Tomas Vaškevičius – 10 tšk.

„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:10 val.)Vyriško krepšinio dvikovoje „Komanda X“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:06 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė varžovus. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:26 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)