Advokatų kontora „Konsus“ vs Aurelinas (89:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 09 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 22:38 val., peržiūros: 1086

Sausio 9 dieną Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro krepšinio salėje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių 2 etapo G pogrupio susitikimas, kuriame jėgas išbandė Advokatų kontora „Konsus“ (šeimininkai) ir „Aurelinas“ (svečiai). Beveik visą susitikimą priekyje buvę Advokatų kontora „Konsus“ išlaikė varžovus užnugaryje, o nuo pirmo kėlinio vidurio truktelėję į priekį, toliau po truputį didino atotrūkį. Per paskutinįjį ketvirtį Advokatų kontora „Konsus“ užtikrino savo pranašumą, laimėdami jį 25-13, bei po finalinio švilpuko iškovojo pergalę rezultatu 89:68 (23:18, 20:18, 21:19, 25:13).

Per pirmąsias 3 pirmo kėlinio minutes abi ekipos keitėsi taškais ir rezultate komandas skyrė tik taškas 6-7. Nors po to „Aurelinas“ dar pataikė iš toli bei įgyjo 4 taškų pranašumą, Advokatų kontora „Konsus“ į tai greitai atsakė atkarpa 10-0. Po šio spurto šeimininkai ir toliau žaidė tiksliau ir rezultatyviau bei prieš trečio kėlinio pabaigą jau turėjo 11 taškų pranašumą. Tiesa, kėlinio gale svečiai pasižymėjo 6 taškais, tad po pirmo ketvirčio švieslentėje degė skaičiai 23-18.

Antrajame bei trečiajame ketvirčiuose komandos demonstravo apylygų žaidimą, o tai bylojo ir kėlinių rezultatai – trečiąjį Advokatų kontora „Konsus“ laimėjo 2 taškais, 3 ketvirtį taipogi dviem taškais. Taigi nors ir po truputį, bet šeimininkai didino persvarą ir skynėsi į pergalę. Po trečio ketvirčio 64:55.

Paskutinįjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo Advokatų kontora „Konsus“, kurie po P.Mickūnas taiklaus tritaškio metimo laimėjo atkarpą 9-2, ir atitrūko iki 16 taškų skirtumo 73-57. Tuo tarpu „Aurelino“ žaidėjai šio kėlinio metu neblizgėjo ir pasigirti neturėjo kuo – pes paskutinį ketvirtį pelnė mažiausiai taškų, o gynyboje neužkamšę skylių bei leidę įsibėgėti varžovams turėjo pripažinti Advokatų kontora „Konsus“ pergalę 21 taško skirtumu 89-68.

Po rungtynių A.Šiaulys (Advokatų kontora „Konsus“) nedaugžodžiavo: "Džiaugiamės, kad atsirevanšavome prieš „Aureliną“ ir tiek".

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 26 tšk., Povilas Mickūnas – 16 tšk., Vilius Valentinas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Algirdas Janonis – 11 tšk. (17 atk. kam.)

Aurelinas: Egidijus Šalkauskas – 15 tšk., Rokas Šapalas – 12 tšk., Vilius Sutkus – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:36 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ užtikrintai baigė pirmąjį etapą (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 21:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė keturiese rungtynių pabaigoje likusius „Krepsininkas.net“ (2015 sausio 30 d., penktadienis, 21:28 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 23:00 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ išsprendė negandų iškankintų „Darbiečių“ bylą (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:42 val.)