Sportija vs SK „Neveronys“ (30:98)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„SK Neveronys“ sutriuškino „Sportijos“ krepšininkus.

2014 lapkričio 06 d., Ketvirtadienis, 01:02 val., peržiūros: 1160

Lapkričio 5-ąją,"Atžalyno vidurinėje" mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Sportija" ir svečių "SK Neveronys". Svečiai ir toliau demonstruoja neįtikėtiną rezultatyvumą šiame sezone ir šluodami vieną varžovą po kito renka virš 100taškų. Visgi šiandien šeimininkam pavyko išvengti triženklio taškų skaičiaus į savo krepšį ir prasileido 98taškus. Tačiau tai tebuvo vienas geras dalykas "Sportijos" ekipai šiandien. Jų žaidimas buvo lyg didelis chaosas,o metimai skriejo pro šalį,tuo tarpu puikiai tiek gynyboje tiek puolime žaidę svečiai šventė pergalę rezultatu 98:30.

Rungtynės prasidėjo epizodu,kuris,manau,patektų ir į profesionalios lygos epizodų "top'ą". Evaldas Jurgaitis įsibėgęs pakilo taip,kad dvejomis rankomis tiesiog "sugrūdo" kamuolį į krepšį per varžovą kartu su jo pražanga.Ilga laiką šeimininkai nesugebėjo atrasti teisingų kelių link varžovų krepšio ir pralaiminėjo 0:11. Negana to jau per pirmąsias 6minutes S.Pečiulis susirinko 4asmenines pražangas ir buvo priverstas atsisėsti ant suolo. N.Niekis dviem taikliais tritaškiais iš eilės nutraukė komandos taškų" badą" tačiau tai buvo vieninteliai taškai šiame kėlinyje. Po pirmojo kėlinuko "Neveronys" pirmavo 26:6.

Antrajame nei kiek nestabdydami svečiai ir toliau bėgo į puolimą,o varžovai šaudė tuščiais šoviniais. "Sportija" sužaidė patį praščiausią savo kėlinį,per kurį pelnė 4taškus ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami jau 38 taškų deficitą (10:48).

Po didžiosios pertraukos šeimininkai pelnė 7taškus,tačiau vėliau vėl strigo varžovų gynybos gniaužtuose,o tuo pasinaudoję E.Jurgaitis ir E.Jašinskas pelnė kartu13taškų ir po trijų kėlinių tiesiog nepadoriu rezultatu triuškino varžovus 69:17.

Lemiamą ketvirtį "Neveronys" pradėjo atkarpa 17:0,kurioje netrūko gražių perdavimų,taiklių tritaškių bei greitoje atakoje po G.Purausko pakabinto kamuolio nuo lentos dar vieno triuškinančio E.Jurgaičio dėjimo iš viršaus. Svečiai labiau susikoncentravo į puolimą,siekdami 100-ojo taško ir kiek atsipalaidavo gynyboje,kas leido šeimininkams šiame kėlinyje sumesti 13taškų. Gale rungtynių rezultatui esant 98:30,svečiai bandė pelnyti 100-tuką,tačiau metimai skriejo pro šalį ir ekipos išsiskyrė būtent tokiu pat rezultatu 98:30.

Po rungtynių nugalėtojų treneris J.Virbickas paklaustas ko pritrūko iki dar vieno 100 rungtynėse, sakė: " Treneris prametė tuos metimus,kurie turėjo pelnyti 100-ą. O šiaip apie rungtynes,tai varžovas ir vėl pasitaikė silpnesnis,kolkas varžybos tampa kaip treniruočių pobūdžio,todėl progresuojam į priekį. Laukiam stipresnių varžovų."

Sportija: Tautvydas Skrupskelis – 14 tšk., Nerijus Niekis – 6 tšk., Vaidotas Augustaitis – 6 tšk.

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 29 tšk. (18 atk. kam.), Almantas Senkaitis – 12 tšk. (18 atk. kam., 5 rezult. perd.), Giedrius Purauskas – 10 tšk. (8 rezult. perd., 7 perimt. kam.),

SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Neveronys“ nepasigailėjo lygos debiutantų BL „OLD“ komandos. (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 11:10 val.)„Olympic“ po įtemptų varžybų, palaužė „Sportijos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:33 val.)