Aleksotas vs Košmaras (63:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 10 d., Šeštadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Aleksotas“ po permainingos kovos palaužė „Košmaro“ pasipriešinimą

2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 02:32 val., peržiūros: 846

Sausio 10 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių susitikimas tarp šeimininkų "Aleksotas" ir svečių "Košmaras". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 3 pergales ir 10 pralaimėjimų, o svečiai apskritą 0 pergalių ir 13 pralaimėjimų.

Nuo pirmų rungtynių minučių geriau susitikimą pradėjo svečiai. Nors ir lauke oras buvo "košmariškas", bet svečių demonstruojamas žaidimas toli gražu nebuvo panašus į tokį. Nors ir negausiai svečiai susirinko į rungtynes, bet buvo pasiryžę iškovoti pirmąją pergale šiame sezone. Pusę savo komandos taškų pirmajame ketvirtyje įmetęs Mindaugas Kluonius padėjo laimėti ketvirtį 18:7.

Vis dėlto "Aleksotas" nebuvo linkęs nusileisti svečiams. Pirmosios kelios antrojo kėlinio minutės pasižymėjo tuo, jog vyko arši ir apylygė kova, bet po to šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir spurtavo 12:0, taip įgydami 1 taško persvarą (25:24). Per likusį laiką svečiams pavyko susigrąžinti pranašumą, tačiau jis buvo ženkliai trapesnis nei turėtas ketvirčio pradžioje. (30:29)

Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžusios ekipos ir toliau kovojo kaip lygūs su lygiais. Šis ketvirtis išsiskyrė stabilumu, nes nei viena nei kita ekipos nerengė pastebimų spurtų, o pats žaidimas buvo atkaklus. Visgi, minimaliai ketvirtį laimėjo "Košmaras" (14:13).

Svečiams pergalė buvo ranka pasiekiama, bet "Aleksotas" parodė kovotojų mentalitetą - surengė 10:0 spurtą ir atitrūko rekordiniu 8 taškų pranašumu. "Košmaras" dar bandė kapstytis iš keblios situacijos ir vienu momentu buvo priartėję iki 3 taškų, bet lemiamomis akimirkomis nepataikę 4 tritaškių iš eilės taip ir neišlygino rezultato, o Edgaras Čižinauskas galutinį tašką dėjo prie baudų metimo linijos. Galutinis rungtynių rezultatas 63:58.

Po rungtynių mano jau minėtas Edgaras Čižinauskas žodžių į vatą nevyniojo: "Stiprūs varžovai, lygios komandos, lygi kova".

Aleksotas: Edgaras Čižinauskas – 18 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 16 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Ernestas Andriuškevičius – 14 tšk. (6 išpr. praž.)

Košmaras: Mindaugas Kluonius – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Rokas Petrauskas – 15 tšk., Petras Kuzminskas – 7 tšk. (10 atk. kam.)

„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Košmaras“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)„Elektromontuotojas“ paskutiniame kėlinyje palaužė be keitimų likusius „Košmaro“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Compensa“ tik po sunkios kovos įveikė grupės dugne esančius „Košmaro“ krepšininkus (2015 sausio 30 d., penktadienis, 19:30 val.)„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)„Aleksotas“ nesugebėjo pasipriešinti „ICE“ komandai (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.)