VU KHF vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (74:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą

2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 23:46 val., peržiūros: 1126

Gruodžio 12 dieną, Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos "ATLreklama" pirmenybių rungtynės tarp "VU KHF" (šeimininkai) ir A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (svečiai). Šeimininkų komandai tai buvo pirmosios rungtynės antrajame etape, tuo tarpu svečiai jau buvo sužaidę vieną susitikimą. Abi komandos turnyrinėje lentelėje žengė greta. Varžybas dėka puikiai sužaisto trečiojo kėlinio laimėjo A.S.K. "Persvara" & Orca.lt – 81:74(20:19,18:20,26:18,17:17).

Rungtynės prasidėjo be jokio žvalgymosi. Aukštu tempu vykęs pirmasis kėlinys buvo labai atkaklus. Šeimininkus į priekį šiame ketvirtyje vedė Lukas Jakštas,tuo tarpu svečių gretose dominavo komandinis krepšinis, Mantvydas Leknickas jau pirmajame kėlinyje atliko 4 rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams. Kėlinio pabaigą tiksliau užbaigę A.S.K. "Persvara" & Orca.lt komanda po pirmųjų dešimties minučių įgijo minimalų pranašumą – 20:19.

Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, komandos toliau žaidė taškas į tašką. Didžiausias atotrūkis tarp komandų buvo 6 taškai "VU KHF" naudai, kuomet Marius Lukauskas pelnė 4 taškus iš eilės. Tačiau kėlinio pabaigą A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sužaidė geriau ir sumažino skirtumą iki vieno taško. Po dviejų kėlinių minimalus pranašumas - 39:38 šį kart jau "VU KHF" komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos, komandos toliau demonstravo kietą ir atkaklų krepšinį. Tačiau šiame kėlinyje prabilo svečių snaiperiai. 4 tritaškius metimus per kėlinį pataikę A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt komandos žaidėjai sugebėjo šiek tiek pabėgti į priekį. Po 30 minučių A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt komanda išsiveržė į priekį - 64:57.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai vis bandė ištirpinti priešininkų pranašumą, tačiau žaidimas dažniausiai po vieną neleido to padaryti. Komandiškai žaidę svečiai po E. Baukio dvitaškio pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą 74:63. Rungtynių pabaigoje tritaškiais metimais "VU KHF" dar bandė mažinti skirtumą, tačiau užtikrintai sužaidę paskutines minutes A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt komandos žaidėjai šventė pergalę – 81:74.

Po rungtynių pakalbintas A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt komandos treneris Edgaras Šipila sakė:

Buvo labai sunkios varžybos, mūsų nedaug susirinko. Manau labai daug davė komandinė dvasia. Rungtynių gale mus labai gerai patraukė keli žaidėjai, manau tai ir lėmė pergalę.

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jakštas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Marius Lukauskas – 13 tšk. (11 atk. kam.)

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 25 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Edgaras Baukys – 16 tšk., Grant Aleksa – 15 tšk., Karolis Zujus – 12 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt dramatiškoje kovoje palaužė BC „Straight“ krepšininkus. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 10:33 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ įsirašė lengvą pergalę dvikovoje su „Savi“. (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:57 val.)BC „Straight“ po atkaklios kovos pranoko „VU KHF“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:04 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)