Abstinentai vs BC „Ambi“ (68:48)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus

2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 23:01 val., peržiūros: 987

Gruodžio 12 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Abstinentai" (šeimininkai) ir BC „Ambi“ (svečiai). Nors pirmasis kėlinukas vyko gana lygiai, tačiau vėliau "Abstinentai" sugebėjo puikiai išnaudoti savo ūgio pranašumą ir nutolo. Skirtumas nepastebimai išaugo ir pasiekė daugiau nei 20 taškų ribą. Intrigos nebeliko, šeimininkams beliko sutvarkyti formalumus ir pergalė jau buvo jų rankose 68:48.

Rungtynes labai galingai pradėjo svečiai, kurie nieko nelaukdami pelnė 7 taškus be atsako ir nutolo. Vistik "Abstinentų" komanda labai greitai atsitiesė, o pagrindinis šeimininkų spurto iniciatorius buvo S.Banaitis, kurio metimai greitai atstatė lygybę. Nuo to momento komandos žaidė gana lygiai, krepšininkai nevengė pražangų, dažnai klydo ir aištelėje kartais buvo galima stebėti chaotišką žaidimą. Vistik jau antrojo kėlinuko metu "Abstinentai" sugebėjo spurtuoti, jiems pavyko pagaliau išnaudoti ūgio pranašumą ir M.Patašius pradėjo rinktis taškus iš po krepšio. Skirtumas augo ir augo gana greitai. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant kone dvigubai, rezultatu 40:23.

Antroje rungtynių dalyje didelių permainų neįvyko. Dabar "Abstinentai" jau taip sparčiai nebetolo, komanda atsipalaidavo ir šiek tiek daugiau laisvės pajuto svečiai. Vistik BC „Ambi“ komandai pagalvoti apie pergalę jau buvo vėlu. Svečiams trūko centimetrų, beto pražangos apsunkino veiksmus gynyboje. Abi komandos suprato, kad šiandien jau viskas aišku, paskutinės minutės tebuvo formalumas, o pelnomi taškai galėjo įtakoti nebent tik rezultatą, bet ne nugalėtoją. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:48.

Nugalėtojų komandos komentaras: "žaidėm savo žaidimą, pavyko pasipasuoti, pataikyti. Prieš varžybas išsiplovėm salę, tad pagaliau nebuvo slidu."

Abstinentai: Mantautas Patašius – 19 tšk. (12 atk. kam.), Saulius Banaitis – 19 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 13 tšk. (8 išpr. praž.)

BC „Ambi“: Saulius Grebliauskas – 11 tšk., Vytautas Čypas – 10 tšk., Vaidotas Mačiulis – 10 tšk.

„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Abstinentai“ įveikė garbingai kovojusią „New Team“ komandą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:27 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ lengvai įveikė „Ambi“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:13 val.)„New Team“ penketukas palaužė BC „Ambi“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:44 val.)