Elektromontuotojas vs Kulautuva (66:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“

2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1111

Vasario 4 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Elektromontuotojas" priemė svečius "Kulautuvą". "Elektromontuotojas" buvo iškovojęs keturias pergales ir 12 kartų buvo pralaimėję. "Kulautuvos" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir 12 pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau trijų taiklių tolimų metimų dėka "Kulautuva" įgijo septynių taškų persvarą (4:11). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Elektromontuotojas", kuris pelnė aštuonis taškus be atsako (12:11). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (16:15). Kėlinio pabaigoje geriau rungtyniavo šeimininkai, kurie padidino persvarą iki penkių taškų (20:15).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė "Kulautuva" (20:18). Antrą minutę penkis taškus be atsako pelnė "Elektromontuotojas" (25:18). Vėliau "Kulautuva" pamažu vijosi varžovus. "Elektromontuotojo" puolimas strigo, o septintą minutę rezultatas tapo lygus (27:27). Paskutines tris minutes šeimininkai gynėsi be klaidų, o taiklūs jų metimai padidino persvarą iki šešių taškų (33:27).

Pirmomis trečio kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė šeši taškai (39:33). Šeštą minutę "Elektromontuotojas" padidino persvarą iki 10 taškų (43:33). Prasidėjus septintai minutei tritaškį pataikė "Kulautuva" (43:36). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (47:38). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė devyni taškai (49:41).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Elektromontuotojas" gynėsi be klaidų, o savo persvarą padidino keturiais taškais (53:41). Trečią minutę "Kulautuva" pradėjo mažinti varžovų persvarą. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (54:49), o šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė apylygiai. Septintą minutę spurtą pradėjo "Kulautuva". Prasidėjus aštuntai minutei "Kulautuva" pasivijo varžovus (59:59). Netrukus į priekį išsiveržė "Elektromontuotojas". Šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako, kurie padėjo atitrūkti nuo varžovų (65:59). Rungtynių pabaigoje persvarą išsaugojo "Elektromontuotojas", kuris pasiekė pergalę rezultatu 66:62.

"Elektromontuotojas" iškovojo penktą pergalę, o "Kulautuva" pralaimėjo 13 kartą.

"Elektromontuotojo" treneris Eiminas Valaitis: "Susikaupę šiandien žaidėme. Mums labai reikėjo pergalės. Ketvirtame kėlinyje išliko ta pati problema. Gerai, kad laimėjome, bet galėjome laimėti didesniu taškų skirtumu. Praeitas rungtynes šiai komandai pralaimėjome keturiais taškais, šiandien laimėjome keturiais." Paklaustas, kaip šiandien pavyko žaisti komandinį krepšinį, treneris atsakė: "Šiandien geras komandinis žaidimas buvo, tai turėjo įtakos pergalei."

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 19 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Gilius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Marius Ivaškevičius – 11 tšk., Karolis Kolupaila – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Alius Mažintas – 10 tšk.

Kulautuva: Arnas Latvelis – 26 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Emilis Mackevičius – 17 tšk., Šarūnas Mačiulis – 7 tšk.

„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:53 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)KK „13“ nugalėjo „Elektromontuotojas“ penketuką (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:09 val.)